בני יהודה תפגוש את אלישע. "אין הפתעות"

חטאב יערוך בכורה מול כפ"ס, אבישי כהן יפתח. בוזגלו ב-11?

גיל לוין
גיל לוין  23.01.21 - 15:44

תגיות: בני יהודה

תחילת כתבה

אחרי שניצלה את פגרת הקורונה על מנת להתחזק עם עוביידה חטאב ואלמוג בוזגלו, בני יהודה בהכנות אחרונות לקראת חזרת הליגה במפגש מחר (ראשון) עם הפועל כפר סבא בבלומפילד. מדובר במשחק קריטי עבור הזהובים, שרחוקים שתי נקודות בלבד מהקו האדום וסופרים שבעה משחקים רצופים ללא ניצחון.

אך למרות המאזן המטריד, תמיר בן עמי לא נשמע מודאג: "אפשר לזהות שיפור ביכולת שלנו בשני המשחקים האחרונים. ברור לכולם שזה עדיין לא מספיק, אבל אנחנו בהחלט במגמת התקדמות. ניצלנו את הפגרה שנכפתה על כולנו בשביל להמשיך להתקדם ולעבוד. אני מקווה מאוד שמחר זה יבוא לידי ביטוי במגרש".

על מצבת הפצועים המתמשכת והעדרם של אליסון דוס סנטוס, דן מורי, ניב זריהן ועמית זנטי, אמר המאמן: "לא צריך להיות גאון כדורגל בשביל להבין שמדובר בשחקנים מאוד משמעותיים שחסרים לנו. לשמחת כולנו הם כבר נמצאים בשלבי שיקום מתקדמים וצפויים לחזור בשבועות הקרובים. כמובן שנשלב אותם בהדרגה בשביל לא לסכן אותם. אנחנו מתמקדים במי שנמצא. למרות שיש שחקנים שלא משחקים בעמדות הרגילות שלהם, אין לנו גרם של טענה למישהו. כולם עושים הכל למען הצלחת הקבוצה".

בן עמי התייחס גם למפגש עם אקס הקבוצה, אלישע לוי, שמכיר היטב את בני יהודה ולמעשה זה יהיה המפגש הראשון שלו עם הקבוצה מאז פוטר: "אם אנחנו מכינים לו הפתעה? אין הפתעות בכדורגל המודרני. אנחנו נבוא לשחק את המשחק שלנו וכפר סבא תגיע עם המשחק שלה. כמאמר הקלישאה - מי שתהיה טובה יותר, תנצח".

ברמה המקצועית אבישי כהן שהתאושש מפציעה בקרסול שב לכשירות וצפוי לפתוח בעמדת המגן הימני, כשעוביידה חטאב ירשום הופעת בכורה ויפתח במרכז ההגנה במערך שלושת הבלמים. באשר לאלמוג בוזגלו, במועדון מרוצים מההשתלבות שלו, אך ישנה התלבטות האם לשלב אותו מהספסל או להעניק לו ואת חולצת ההרכב על מקומו של מוחמד גדיר.

הרכב משוער: עומר ניראון; אבישי כהן, שי מזור, תאמבי סגס, עוביידה חטאב, עמית כהן; סתיו פיניש, יוסיף מוסא, מתיאה ליואיץ', אלמוג בוזגלו (מוחמד גדיר) ורועי בן שמעון.