"שב בשקט": כיאל התעמת עם אנשי מכבי חיפה

אקס הירוקים זעם, בכר הרגיע. אביטן: "היו צריכים לבטל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.01.21 - 20:22
תחילת כתבה

לבירם כיאל ולמכבי חיפה יש לא מעט זכרונות טובים, ולראיה רבים רצו לראות את השחקן חוזר ללבוש ירוק עם שובו לישראל, אך הערב (שבת), במפגש השני בין הירוקים לאקס בעונה הנוכחית, גם זיכרון רע אחד הצטרף לאלבום המשותף.

זה קרה מיד עם פתיחת המשחק בין המוליכה לבין סכנין, כשעימות חריג נרשם בין הקשר לבין איש צוות שישב על הספסל של מכבי חיפה. במהלך העימות, כיאל אף צעק "שב בשקט" לאותו איש צוות, מה שגרר את ברק בכר להתלונן בפני השופט הרביעי, טל זלטמן. בנוסף, בכר דרש מכיאל עצמו להירגע.

"אני חושב שהמשחק הזה לא היה צריך להתקיים", אמר ניסו אביטן בסיום. "היום הופענו כי התקבלה החלטה. עשינו את הכי טוב שלנו, אין לי מילה רעה על השחקנים שלי, שני פנדלים מול קבוצה איכותית. היה לנו קשה, התוצאה אפילו מקפחת אותנו, זה לא משחק של 3:0 למרות שחיפה הייתה גדולה עלינו".

"צריך להיות דין אחד לכולם", המשיך מאמן סכנין. "לא יכול להיות שלחלק יפסיקו אימונים ל-4-5 ימים, שזה משמעותי. היו לנו המון נדבקים, יכולנו להצהיר בדקה שיש לנו שחקנים עם תסמינים, אבל כיבדנו את ההחלטה ונלחמנו. זה לא היה הוגן, זה לא היה תקין. בכדורסל ביטלו כי ליריבה היה מישהו חיובי, אז לקבוצה עם 9-10 שחקנים חיוביים לא? זה אומר הכל".

על מצבו של בירם כיאל, הוסיף אביטן: "הגענו לפה במצב מאוד בעייתי, קיבלתי החלטה לתת לפתוח לשניים מתוך השלושה לפתוח. גם כיאל וגם איהב הוכיחו כמה המועדון הזה חשוב להם".