בקריית שמונה מתוסכלים: "הפסדנו לקבוצה פחות טובה"

דאגה מחוסר התרומה של הקישור הקישור ההתקפי, קובי רפואה יחזור לעמוד על הקווים נגד הפועל חדרה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.01.21 - 11:41
תחילת כתבה

בעירוני קריית שמונה התכוננו במשך שבועיים למשחק נגד בית"ר ירושלים, אך היו צריכים שתי דקות בלבד כדי לספוג שער. קובי רפואה אומנם היה ביציע בעקבות הרחקה, ועוזרו נמרוד קוסטיקה ניהל את המשחק, אך הקבוצה הציגה יכולת די טובה. נגד הפועל חדרה ביום חמישי, המאמן כבר יחזור לעמוד על הקווים.

המקומיים החזיקו יותר בכדור, איימו פי שלושה יותר על השער וניצחו ביותר מאבקים, ולכן במועדון בהחלט התאכזבו מהתוצאה: "בית"ר ירושלים כבשה פעמיים משתי הזדמנויות שהיו לה, הפסדנו לקבוצה פחות טובה מאיתנו".

בשל העובדה שרועי קהת סבל במהלך הפגרה מפציעה במפשעה, הוחלט לא לפתוח איתו, כך שיואב הופמייסטר שב ל-11 ורפואה העניק קרדיט להרכב שניצח את הפועל חיפה. קהת שולב במחצית השנייה ועשוי לפתוח בהרכב נגד חדרה.

במועדון מודאגים מחוסר התרומה ההתקפית של חוליית הקישור. בעונה שעברה היה לקריית שמונה את ג'יימס אדניי ולאחר שנפצע הובא ראדו גינסארי, ועונה לפני כן היו אלה עדן שמיר ו-ואלון אחמדי. בעבר היו שלומי אזולאי (הקשר), אור אוסטווינד ושחקנים נוספים שידעו לייצר מספרים מהקישור. יש לציין שקריית שמונה היא מהקבוצות הבודדות בליגת העל ערך שטרם צירפה שחקנים בינואר.