שלומי אזולאי יפתח ב-11 של מ.ס. אשדוד

הקשר התאושש מהפציעה וישחק נגד בני יהודה, התלבטות בהגנה

גיל לוין
גיל לוין  26.01.21 - 17:12
תחילת כתבה

אין ספק שמ.ס אשדוד היא המרעננת של העונה. הקבוצה של רן בן שמעון מכוונת רחוק, לא פחות מפלייאוף עליון, כשהיא מאמינה כי מגיע לה גם כרטיס לאירופה. לכן אחרי שני ניצחונות על בית"ר ירושלים והפועל ת"א, ההפסד 2:1 למכבי פתח תקווה בשבת האחרונה היה כואב במיוחד, כשנפילת מתח וחוסר ריכוז בדקות הסיום הם אלו שהכריעו מבחינתם את המשחק.

כעת הקבוצה מעיר הנמל כבר נערכת למשוכה הבאה שלה, כשתארח מחר (רביעי) את בני יהודה באצטדיון הי"א. הבשורות הרעות לרן בן שמעון הן ששגיב יחזקאל נפצע בצלעות וסובל מכאבים, כשהוא בספק להתמודדות וצפוי לעבור מבחן כשירות טרם לכן.

מנגד המאמן יכול להתנחם בחזרתו של שלומי אזולאי שהתאושש מהפציעה בשוק וצפוי לשוב ישירות אל ההרכב, על מקומו של יחזקאל. בתוך כך ישנה התלבטות בחוליית ההגנה כשהמאמן נוטה להעדיף את עומרי בן הרוש בעמדת המגן השמאלי על פני מונטארי קמהאני. מלבד אלו, לא מתכנן רן בן שמעון שינויים דרסטיים בהרכב.

"זה משחק נגד קבוצה שיותר טובה מהמקום שלה", אמר בן שמעון. "ששיחקה מול כפ"ס מצוין כשהייתה ב-11 שחקנים. אנחנו לא מתבלבלים ואנחנו מגיעים מוכנים, נמשיך להתקדם זה משחק חשוב לנו וצומת מרכזי בשבילנו".

ההרכב המשוער: יואב ג'ראפי; טום בן זקן, טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ', עומרי בן הרוש; מוסא בגאיוקו, רועי גורדנה, שלומי אזולאי, חמודי כנעאן; דין דוד ופאהד באיו.