הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ההחלטה של חכמון פוגעת בתדמית השופטים"

דנינו דרך על אצילי, טפר ביקר: "אין שום היגיון במה שקבע"

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  01.02.21 - 15:05

מכבי חיפה, כך נדמה, הייתה ראויה לכדור עונשין מ-11 מטרים כבר בדקה ה-18 במשחקה הביתי מול הפועל כפר סבא, אז עומר דנינו דרך על עומר אצילי בתוך הרחבה והפילו לדשא. אלי חכמון לא שרק ברגע הראשון, אבל נקרא למסך הווידאו על ידי צוות ה-VAR. אחרי אותה בדיקה במסך, שארכה כמה דקות, חכמון החליט באופן מפתיע שלא להצביע על הנקודה הלבנה.

במכבי חיפה זעמו על ההחלטה של השופט הראשי ומהספסל עלו הקולות הבאים: "שערוריה, בושה, זה פנדל מארץ הפנדלים". ג'ובאני רוסו, שישב ביציע, זעם: "איך זה לא פנדל?". הקרואטי זרק בעצבים את בקבוק המים שהיה בידו.

תוך כדי המחצית הראשונה ודקות בודדות אחרי האירוע, באיגוד השופטים כבר הביעו כעס על ההחלטה של אלי חכמון, שלא קיבל את עמדת שופט הווידאו נאאל עודה לשרוק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים. "זה מרגיש שאם גרינפלד או אדלר היו ב-VAR, חכמון היה שורק", אמר גורם באיגוד.

גם מנכ"ל איגוד השופטים, ביקר ב"5 באוויר": "אין שום היגיון במקרה הזה. שופט המסך קרא לו בצדק, אין לי שום הסבר לדבר הזה. מדובר בהחלטה לא טובה של חכמון. משתמשים בטכנולוגיה ומשקיעים בה, בשביל זה הבאנו את ה-VAR, חבל שכשיש אירוע כל כך קל וברור, ובכל זאת הוא התעלם. אירועים כאלה פוגעים בתדמית של השופטים. אנחנו תמיד מגבים את השופטים, אבל פה זה לא מקרה מעורר מחלוקת, זו עבירה ברורה".

ומה דעתכם, האם הגיע פנדל למכבי חיפה? הצביעו בסקר>