קלינגר: "נתנו הכל, אבל הדקירה בלב נשארת"

מאמן הפועל ת"א נותר מתוסכל: "שילמנו ביוקר על טעות אחת". רפואה: "אתם מכירים מאמן שלא רוצה חזיוק."

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  31.01.21 - 22:08
תחילת כתבה

אכזבה גדולה להפועל תל אביב, הקבוצה של ניר קלינגר היתה קרובה לרשום ניצחון שני ברציפות לראשונה העונה ולעלות מעל הקו האדום. אבל במהלך האחרון של המשחק, עבדאללה חליחל איזן ל-1:1 עבור קרית שמונה בבלומפילד והותיר את האדומים באזור ממנו יורדים ליגה בסיום העונה. שער נהדר של אופק ביטון לא ינחם את החניכים של קלינגר.

מטבע הדברים, קלינגר נותר מתוסכל בסיום ואמר: "אין הרבה מה להגיד על השער שספגנו. אנחנו ממשיכים קדימה. עשינו טעות אחת בסוף, הרחקה לא טובה אם ראיתי נכון את הסיטואציה וזהו. היינו יכולים לעשות את ה-0:2 וחבל ששילמנו ביוקר".

"היו דקות טובות, בעיקר במחצית הראשונה", הוסיף המאמן האדום, "הסגל שלנו קצר ועשיתי רק שלושה חילופים. השחקנים נתנו את הלב והנשמה. ברור שצריך להשתפר. החלק הקדמי שלנו היה פחות טוב ופחות חד, כמו גם של היריבה ולא היו הרבה מצבים במשחק. הדקירה בלב נשארה, נקווה שזה יעבור עד מחר".

 

"כמובן שאני שמח להשוות בשנייה אחרונה", אמר מאמן קרית שמונה, קובי רפואה, "לפעמים זה מתקזז, מול מכבי ת"א ספגנו בדקה ה-98. לגבי המשחק עצמו, לפרקים שיחקנו טוב ויזמנו. רגע לפני השער שספגנו, היתה לנו הזדמנות של 200 אחוז להבקיע. אני רוצה לשפר את רמת המשחק שלנו ושואף לכך שנשחק בקצב גבוה יותר".

בנוגע ליציבות בו לא מצטיינת העונה קרית שמונה, אמר רפואה: "אנחנו מנסים לעשות עם מה שיש, יש לי שחקנים טובים המטרה שלנו להיות במקום גבוה, ונהיה איפה שאנחנו רוצים בסופו של דבר, כך אני מאמין.

ומה בנוגע לחיזוק? מאמן ק"ש הוסיף: "היחסים שלי עם איזי שרצקי טובים, גם אם נביא שחקנים וגם אם לא. אתה מכיר מאמן שלא רוצה רכש?".

עבדאללה חליחל היה מאושר בסיום מהשער שכבש: "פתחנו טוב את המשחק כמו שצריך, לחצנו את הפועל במחצית הראשונה ואני חושב שהגיעה לנו הנקודה. חיכיתי לדקות האלה שהמאמן נתן לי מתחילת העונה ואני מאוד שמח. זה השער הכי קל שכבשתי בקריירה. אנחנו צריכים לעבוד על הטעויות שלנו מהמשחק הזה ולהתכונן כבר למשחק הבא".