פרסום ראשון: רז שטיין סיכם בהפועל ת"א

החלוץ שוחרר מהפועל חיפה ויחתום לשנה וחצי. הירש שוחרר

שירי אלג'ם וגיל לוין  02.02.21 - 20:45
תחילת כתבה

אחרי חצי עונה בלבד, רז שטיין, שהגיע מסקציה נס ציונה, קיבל את השחרור - ויעזוב את הפועל חיפה. הבעלים, יואב כץ, אישר את הדברים בראיון ל"מגרש פתוח". רגע אחרי, אקס הקבוצה מהכרמל סיכם את תנאיו בהפועל ת"א, למרות שגם הפועל כפ"ס הייתה בעניין, ומחר הוא יחתום במועדון לשנה וחצי באמצעות סוכנו אדם קידן.

שטיין לא היה מרוצה ממעמדו, לאחר שאמש (שני) במשחק מול בני יהודה נכנס רק בדקה התשעים, זאת למרות שכבש שניים מארבעת השערים האחרונה של הקבוצה, כולל שער שהציל לקבוצה תיקו 2:2 מול הפועל תל אביב. שטיין דרש הבהרות מחיים סילבס, וקיבל מיד אישור לחפש לעצמו קבוצה חדשה, שבדיעבד התבררה כהפועל ת"א. מי שבעקבות כך, או בעקבות סיבה אחרת, יאבד את מקומו בהפועל ת"א - הוא שחר הירש, שהצטרף להפועל ר"ג מהלאומית.

ובחזרה למשחק אמש: לחץ רב השתחרר בהפועל חיפה אחרי הניצחון המתוק 0:2 על בני יהודה בבלומפילד. זאת משום שהאדומים שברו רצף עגום של חמישה משחקים ללא ניצחון כאשר שלוש הנקודות קירבו אותם אל מרכז הטבלה, צעד נוסף אל המטרה - הפלייאוף העליון. למרות זאת, במועדון לא ממהרים לשמוח כשהם זוכרים שמחכה להם משוכה נוספת מול מכבי נתניה, ורק אחריה, ירגישו בטוחים יותר.

"הדרך לפלייאוף העליון עוברת דרך מכבי נתניה, אם נתגבר עליהם נהיה יותר מבסדר", אמר יואב כץ. "השחקנים עמדו נהדר, השתדלו ולא קיבלו פיק ברכיים כמו מול מכבי ת"א ומכבי פ"ת. אני חושב שהתמיכה שלי בסילבס כנראה השפיעה לטובה על השחקנים, התמיכה השתלמה".

כמו כן, במועדון החמיאו לחוליית ההגנה, במרכזה מיקי סירושטיין וניסו קפילוטו שאחרי ארבעה משחקים רצופים הצליחו לשמור על שער נקי והציגו יכולת נפלאה. "ההגנה הייתה טובה במשחק הזה ואין סיבה שלא תמשיך ביכולת הזאת. גם ההתקפה הייתה מסוכנת יותר ואם סער פדידה היה מוסר לשטיין שהיה פנוי לחלוטין הם היו כובשים שער נוסף", סיפר כץ.

בגזרת הפצועים, אלון תורג'מן סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי וצפוי להיבדק במהלך היום ובמועדון מקווים כי אין מדובר בפציעה חמורה.