ברק בכר: "הערצתי מאוד את רן בן שמעון"

מאמן מכבי חיפה החמיא ליריבו מאשדוד: "אחד המשחקים הקשים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.02.21 - 19:05

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי היכולת המרשימה של מכבי חיפה מול הפועל כפ"ס, מוליכת הטבלה תנסה לחבר ניצחון שני ברצף כשתפגוש את אשדוד ביום שבת. במקביל להכנות שהקבוצה עורכת מאמן הקבוצה, ברק בכר דיבר הערב (חמישי) על הקרב הלא פשוט שמצפה לירוקים.

"מדובר באחד ממשחקי הליגה הקשים, יש להם מגרש מאוד ביתי וקבוצה מאוד איכותית", אמר המאמן והתייחס גם ליריבו המוכר על הקווים. "רן אימון אותי חמש שנים ומאוד הערצתי אותו", חשף בכר. "הייתי גם עוזר שלו באליפות ההיסטורית של ק"ש אז עברנו דברים טובים ביחד. רן יכין את הקבוצה שלו הכי טוב וגם אנחנו".

המאמן גם דיבר גם על הדרישות שלו משחקני הספסל: "אנו תמיד דורשים מהשחקנים שלנו יותר, גם מאלה שפותחים וגם מאלו שנכנסים. לא תמיד זה עובד, אני בטוח שגם שחקני הספסל יתרומו בהמשך". הלו"ז הצפוף לא רק לנו. על  עומס המשחקים הוסיף: "הלו"ז הצפוף לא רק לנו. אין טעם להתעסק בזה, אנחנו נחלק את העומס בין כולם. המטרה שלנו להשתפר כל משחק ולהמשיך במומנטום שיצרנו".

אחר כך סן מנחם, אחד השחקנים המשמעותיים הקבוצה בתקופה האחרונה, התייחס למשימה הקרובה. "אשדוד היא קבוצה חזקה ונתכונן אליה כמו לכל קבוצה בליגה, ואני מקווה שנעשה את העבודה, אמר המגן והתייחס להארכת חוזהו. "אני מרגיש במכבי חיפה בבית, אני מאוד אשמח להישאר ומקווה שזה ייסגר כמה שיותר מהר".

מנחם גם דיבר על השיפור בהגנת חיפה בתקופה האחרונה, ועל התחרות שלו עם טאלב טוואטחה: "לא רק הרביעיית האחורית עושה הגנה. זה מתחיל מניקיטה ומגיע עד לג'וש. כשכולם עושים את זה ביחד ככה זה נראה. אני כל הזמן רוצה להתשפר ואני לא מתעסק בתחרות כזו או אחרת".