בית"ר בחרה להשאיר את מגבו על פני גרצ'קין

המגן במירוץ נגד השעון לאחר שבית"ר בחרה להישאר עם מגבו

תומר לוי
תומר לוי  10.02.21 - 11:36
תחילת כתבה

אחרי שסיים שיקום מפציעה ארוכה, והיה בטוח שהוא חוזר לבית"ר ירושלים, נראה שהמצב של מקס גרצ'קין קצת פחות פשוט. המגן השמאלי כבר חתם על שחרור מזוריה לוגנסק האוקראינית, שעוד חייבת לו כסף, אך בקבוצה מהבירה החליטו שכרגע הם נשארים עם אורי מגבו.

המשמעות היא שכרגע לגרצ'קין אין קבוצה, וגם בני יהודה לא מעוניינת בו בשלב זה לאחר שלא שיחק תקופה ארוכה. אם לא ימצא קבוצה עד סיומו של החלון ביום חמישי בערב, הוא יישאר ללא קבוצה עד לתום העונה. בינתיים, הפועל חדרה ובני סכנין בודקות את האפשרות לצרפו.

הצוות המקצועי מתקשה להחליט על חלק מההרכב שיעלה מחר נגד מכבי נתניה, מאחר שהשחקנים מתקשים לחזור מקורונה. בינתיים, אוראל דגני, אלירן עטר, אביאל זרגרי ואורי מגבו שלא חלו יפתחו בוודאות, כמו גם ירדן שועה שנראה טוב באימונים ואיתמר ניצן בין הקורות. שם נוסף שצפוי לעלות ב-11 הוא טל בן חיים, שיפתח לצד דגני במרכז ההגנה, מאחר שאור זהבי עדיין לא חזר.

"יהיה קשה להעמיד שחקנים על הרגליים  ליותר מ-50-60 דקות", אמרו בקבוצה. "חלק מהשחקנים מאוד מתקשים". יש לציין שכרגע הסגל התקצר אחרי עזיבותיהם של לירן רוטמן, שלום אדרי, אנטואן קונטה ודיוגו ורדסקה, כאשר בשלב זה השחקנים החדשים עדיין לא יכולים לקחת חלק באימונים.

במקביל, ניקו אולסק ינחת הערב (רביעי) בישראל ועל פי הפרוטוקול ייכנס לבידוד ביתי של חמישה ימים, וכמו מרקו ינקוביץ' ומתאוסיניו, הוא לא יוכל לשחק גם נגד מכבי חיפה ביום שני. ההערכה היא שאולי ייעשה ניסיון אחרון לצרף בלם זר, על אף שהסיכויים לכך קלושים.