אראל: "מנכ"ל מכבי חיפה התנהג כמו פרחח"

חסר תקדים. צפו בקשר הפועל חיפה: "בן דב תקף אותי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.02.21 - 23:06
תחילת כתבה

מהומה גדולה התרחשה הערב (רביעי) בסוף הדרבי החיפאי. מכבי ניצחה 0:2 את הפועל ובסיום המשחק סאן מנחם התגרה בספסל האדום והתפתחה מהומה גדולה בין הצדדים, שנגררה למכות בתוך חדר ההלבשה. קשר האדומים, גל אראל, הגיב לאירועים בסיום ותקף את מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב.

 • צפו: מכבי חיפה גברה 0:2 על הפועל חיפה
 • נטע לביא: "שחקני הפועל חיפה החלו במכות"
 • "היה טעים": ארד וחזיזה עקצו את הפועל חיפה
 • "מועדון כדורגל מכבי חיפה מתגאה תמיד שהאדם לפני השחקן, והמנכ"ל שלו, אסף בן דב, התנהג כאחרון הפרחחים והרים ידיים. יש לי צילומים שהוא תוקף אותי. המועדון צריך להתבייש לו על המשחק היום. זו תעודת עניות לכדורגל הישראלי".

  "הוא תקף אותי", המשיך אראל בביקורת, "אנשים יראו את הצילומים ואני עוד חושב מה לעשות עם זה. אי אפשר לצפות מאתנו שאנחנו מתוסכלים בספסל ששחקן צועק לנו עופו הביתה סמרטוטים, מה מצפים? שנשב בשקט? לא נשב בשקט".

  "אנחנו לא סמרטוטים, אנחנו מועדון מאוד גדול בכדורגל הישראלי", הבהיר הקשר, "לא סאן ולא אף אחד ממכבי חיפה יכול לקרוא לנו כך. בטח לא מנכ"ל מכבי חיפה. הוא לא יכול לרדת לדשא ולהתנהג ככה".

  "יכול להיות ששחקנים יורחקו. אני לא חושב שיכולנו להגיב אחרת. בסוף המשחק לא היה שום דבר עם אבו פאני, סאן הדליק את כל האווירה. אף פעם לא הגעתי לספסל היריבה כשניצחתי וקראתי להם סמרטוטים". תוך כדי הראיון, דובר מכבי חיפה, דודו בזק, גיחך מהצד ואראל הגיב: "יש צילומים אני לא ממציא, אתה יכול לצחוק המנכ"ל שלך תקף אותי".

  תגובת מכבי חיפה לאמירה של אראל: "בן דב ירד להפריד. שחקן שמתנהג כאחרון האוהדים ראוי ולא ילין. ניצחנו, חגגנו והותקפנו".