חן עזרא ביקש להיכלל בסגל מכבי נתניה לק"ש

הקשר שנותח ביד ערך אימון מלא והפתיע. שחוביץ' ואז'ובל עשויים לפתוח במסגרת השינויים של אטפלד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.02.21 - 08:29
תחילת כתבה

במכבי נתניה הופתעו אחרי שחן עזרא, שעבר רק בשבוע שעבר ניתוח באצבע בידו והיה אמור לחזור רק בעוד כמה ימים לאימונים עם מגע, ערך אתמול (שבת) אימון מלא. הקשר, שנמצא בעונה נהדרת וכבש כבר ארבעה שערים עד כה, ביקש להיות בסגל למשחק מחר מול עירוני קריית שמונה. "זה קצת לקחת סיכון", אמרו בנתניה. "אבל הוא מבקש ונצטרך לקבל החלטה יחד איתו ועם הצוות הרפואי".

מבחינת היהלומים, ניצחון מחר יגדיל את הפער מהיריבה הצפונית לחמש נקודות, אם כי לקבוצתו של קובי רפואה שלושה משחקים חסרים. נתניה תפגוש את קריית שמונה אחרי שזו כמעט שלא התאמנה בסגל מלא בתקופה האחרונה בשל ריבוי מקרי קורונה. עם זאת, קבוצתו של ריימונד אטפלד כבר פגשה קבוצה בסיטואציה דומה, כששיחקה ביום חמישי  נגד בית"ר ירושלים, אך לא הצליחה לנצל זאת והפסידה 2:1.

"גם על בית"ר אמרו שקיבלנו יריבה בהזמנה ובסוף הפסדנו, אין חוקים", אמרו שחקנים בקבוצה. דני עמוס ושיר צדק יחזרו למגרש שבו לקחו אליפות, ומחר תצא כל הקבוצה לבית מלון שבו תנוח עד המשחק. רוי קורין יעבור בדיקת אולטרסאונד וייעדר, וההערכה היא שבעקבות ההפסד, המאמן ההולנדי יבצע מספר שינויים בהרכב. לכן, לא מן הנמנע שזלאטן שחוביץ' ישוב ל-11 וייתכן שגם בן אז'ובל.