גיא לוזון: "גם בלאומית לא מבזבזים זמן ככה"

מאמן מכבי פ"ת מתח ביקורת על חדרה. קורצקי: "ניצחון ענק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.21 - 21:12
תחילת כתבה

הפועל חדרה עשתה צעד חשוב הערב (ראשון) בדרך למטרות שלה, עם 0:1 קטן על מכבי פתח תקווה, שהעלה אותה למקום ה-11. לצד השמחה הגדולה אצל המארחת, המלאבסים היו פחות מרוצים בלשון המעטה, כאשר מירב חצי הביקורת הופנו אל עבר בזבוזי הזמן הרבים של המארחת.

"גם בליגה הלאומית שנופלים וקמים ונכנסים ויוצאים ומבזבזים זמן אני לא זוכר דבר כזה", הטיח גיא לוזון באורחת. "גם לזה יש את גבול הטעם הטוב וזה חרג מכל פרופורציה". לאחר מכן, מאמן המלאבסים התייחס לסיבות ההפסד: "הטענות הן לעצמנו, שלטנו ברוב המשחק והיינו עם הכדור אבל לא יצרנו מספיק ולא בעטנו מספיק לשער. שילמנו על טעויות שלנו וזה חלק מהמשחק".

ונעבור לצד המאושר. מנחם קורצקי, שחיבר ניצחון שני בארבעת משחקיו בתפקדיו, דיבר על הניצחון המתוק. "זה לא ניצחון גדול, זה ניצחון ענק", סבר המאמן. "אני חשוב שהמשחק היה צריך להיגמר בתוצאה גבוהה יותר". קורצקי גם דיבר על החששות שהיו לו לפני שריקת הפתיחה: "תמיד יש חשש גם בקבוצה צמרת, המקצוע שלי צריך לדעת להתמודד עם מתחים. אני מאמין ששחקנים יכנסו לכושר ולחדרה יש מה להגיד בליגה. קצב צבירת הנקודות שלנו משביע".

כובש השער המכריע, שובל גוזלן, גם דיבר על הניצחון היקר של קבוצתו. "כשעובדים קשה באה ברכה. הכל הולך לנו קשה אבל זו העונה שלנו כנראה ואנחנו עד הסוף פה". גוזלן גם התייחס לתפוקה היפה שלו: "אני מביא מספרים וזה מה שחלוץ צריך לעשות".