ההחמצות הקשות והמבט לגביע: באשדוד מסכמים

אכזבה אחרי ק"ש. לקראת רעננה אמרו: "להפסיד לא בא בחשבון"

גיל לוין
גיל לוין  19.02.21 - 09:03
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד הגיעה אל משחק ההשלמה מול הפועל קריית שמונה אמש (חמישי) עם מטרה אחת לנגד עיני השחקנים ואנשי הצוות - להגדיל את הפער מהמקום הרביעי לשבע נקודות, במרוץ לכרטיס הנחשק לאירופה. אולם אוסף של החמצות קשות לצפייה וחוסר ריכוז שעלה להם בשני שערים, שלחו אותם חזרה הביתה מאוכזבים ומלווים בתחושת החמצה מרה, אחרי שני משחקים ללא ניצחון.

הקבוצה של רן בן שמעון אמנם נראתה טוב על כר הדשא, אך רשמה החמצות ענק כואבות של רמזי ספורי ואדג'יי הייפורד, שקיבל לראשונה העונה את חולצת ההרכב, אך סבל מחוסר דיוק במחצית הראשונה. גם המחצית השנייה אופיינה בחוסר ריכוז, כשהקבוצה מעיר הנמל ספגה שני שערים בהפרש של שתי דקות ודין דוד הוסיף החמצה איומה משל עצמו לרשימה.

בן שמעון, שהגיע למשחק ללא שלומי אזולאי, פהאד באיו ויעקב בריהון הפצועים, סיפר: "לעיתים נדירות ביותר הכדורגל הזה לא ינצח משחקים. אני רוצה לחזק את השחקנים על ההשקעה ולאמן אותם יותר טוב על חדות מול השער". מי שזכו למחמאות והיו לנקודות אור במשחק, הם דווקא השחקנים הצעירים במועדון - סתיו טוריאל, שכבש את שערו הראשון בליגת העל, וכן גם זוהר זסנו, שבישל לראשון עם מסירת רוחב מצוינת.

בינתיים, באשדוד ינסו לשכוח מהר את ההפסד אתמול, כשהפנים כבר נשואות אל משחק הגביע מול הפועל רעננה שייערך ביום שני הקרוב. גם למשחק הזה יגיע רן בן שמעון ללא שלומי אזולאי ופהאד באיו הפצועים, כשכשירותו של יעקב בריהון תיבחן מחדש. "יש פה משחק בית וגביע על הפרק. להפסיד לא בא בחשבון", אמרו במועדון. "כל תואר מעניין את מ.ס אשדוד. אנחנו מאמינים שנעשה מסע יפה העונה במפעל הזה. אנחנו מסוגלים לנצח כל משחק מול כל קבוצה עם קצת דיוק וריכוז. אין סיבה שלא נחלום על גביע".