הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוסי בניון סירב לשתי הצעות אימון בליגת העל

כוכב הנבחרת לשעבר, שרצה לשמש כמנהל מקצועי בנבחרת, מתלבט בין אימון לניהול מקצועי. יקבל את ההחלטה הסופית לקראת הקיץ. השבוע יתמנו מאמני הנבחרות הצעירות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.02.21 - 09:07

האם יוסי בניון בדרך לקריירה כמאמן בליגת העל? לערוץ הספורט נודע כי בימים האחרונים פנו שני בעלים של קבוצות בליגת העל לקפטן נבחרת ישראל לשעבר ושיאן ההופעות במדים הלאומיים בכל הזמנים. בניון סירב בנימוס, אבל לא מן הנמנע שבקיץ יקבל החלטה להתחיל את הקריירה כמאמן.

באותן שיחות עם בעלי הקבוצות סיפר בניון בכנות שהרצון שלו היה להיות מנהל טכני של נבחרות ישראל, אבל יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון ו-ווילי רוטנשטיינר לא שידרו איתו על אותו גל, כנראה בכל מה שקשור למעורבות בנבחרת הבוגרת כעת או בעתיד.

כזכור, עד סוף אוגוסט 2020, שימש בניון כמנהלה המקצועי של בית"ר ירושלים וכשרוני לוי פוטר, הודיע גם הוא על עזיבה את הקבוצה של משה חוגג. לפני שפרש, שיחק בניון בהפועל ב"ש, מכבי חיפה, מכבי ת"א, מכבי פ"ת ובית"ר ירושלים בליגת העל.

בנושא אחר: השבוע יוחלט מי יאמן את הנבחרות הצעירות של ישראל וזאת עוד לפני שמונה מנהל טכני שיהיה זר. אלון חזן צפוי להתמנות למאמן הנבחרת הצעירה, גדי ברומר יאמן את נבחרת הנוער ואופיר חיים את נבחרת הנערים. שלושת המאמנים לא יאמנו רק את הנבחרות, אלא יהיו אחראים גם על אקדמיות ובמחוזות השונים שיחולקו לצפון, מרכז, שפלה ודרום.