קורצקי: "ההפסד עלול להשפיע על הליגה"

מאמן חדרה דואג. בקבוצה ניחמו את טבצ'ניק: "בעל אופי חזק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.02.21 - 10:54
תחילת כתבה

הליגה חשובה מהגביע: זו ההחלטה שקיבלו בהפועל חדרה לפני המשחק אמש (שני) מול בני סכנין. מנחם קורצקי העניק מנוחה לרובי לבקוביץ', דיא לבאבידי, ג'ונתן סיסה, מקסים פלקושצ'נקו, מוחמד אוסמן ושובל גוזלן - וזה התבטא ב-3:0 לטובתה של הקבוצה מהמגזר.

כבר בשער הראשון של נייג'ל האסלביינק, עדי טבצ'ניק ונועם כהן לא הצליחו להתמודד עם כדור העומק והפריעו אחד לשני. בסיום המשחק, עודדו אנשי חדרה את טבצ'ניק הצעיר: "הוא שוער מצוין, גם שוערים גדולים יכולים לטעות. יש לו אופי חזק, הוא לא יתן למשחק כזה או אחר להשפיע על הקריירה שלו". לא רק טבצ'ניק ונועם כהן היו רשומים על טעות, אלא גם החלוץ הניגרי, מארשל אודה, שביצע את העבירה שהובילה לפנדל ולשער השני של סכנין.

מנחם קורצקי סיכם: "קצת מוזר לי. הרגשתי שהחבר'ה פתחו טוב את המשחק, באו מוכנים, עם אנרגיות טובות. חושב שעשינו הרבה דברים טובים בחצי השעה הראשונה, עד הטעויות בשני השערים הראשונים. זה די סיים את המשחק. עשינו חילופים בכדי לחזור במחצית השנייה, אך לצערי זה לא צלח. סכנין השתלטו על המשחק, הניעו את הכדור ואנחנו התחלנו לרדוף".

בכך, חדרה הפסידה לראשונה לסכנין מאז העפילה לליגת העל. במועדון ממוקדים בליגה, אך המאמן מבין שלהפסד הערב עשויות להיות השלכות: "יכולה להיות השפעה על הליגה, משחק כזה טיפה מערער. מנגד, קבוצה שאנחנו נלחמים איתה צוברת בטחון וזה מבחינתי לא טוב. נצטרך לתת את הדעת ולבוא כמה שיותר מוכנים לליגה".

קורצקי צפוי לבצע שינויים רבים בהרכב לקראת המשחק בשבת נגד הפועל כפר סבא. במועדון ינסו להכשיר את דיא לבאבידי להתמודדות, לאחר שלא התאמן בימים האחרונים.