אזולאי ובריהון ישובו לקראת מכבי ת"א

גם באיו יחזור לסגל אשדוד. נדחתה הגעת זקאריה לקבוצה

גיל לוין
גיל לוין  23.02.21 - 12:11
תחילת כתבה

למ.ס אשדוד יש לא מעט ציפיות, תקוות, חלומות ומטרות לעונה הקרובה, שהופכת לאחת הגדולות ביותר בהיסטוריה של המועדון מעיר הנמל. אחת המטרות העיקריות של רן בן שמעון העונה, מלבד להשיג כרטיס לאירופה, היא ללא ספק גביע המדינה. אתמול (שני), הצליחה אשדוד להתקדם צעד נוסף אל עבר היעד, כשניצחה 1:3 את הפועל רעננה ועלתה לשמינית הגמר.

במועדון מודים כי לא מדובר היה באחד המשחקים הטובים של הקבוצה העונה, אך ללא ספק מדובר בניצחון יעיל של בן שמעון, ששיתף בתחושות: "זה היה משחק שידענו והתכוננו לכך שיהיה קשה ובאמת היה קשה. אבל גם בסגל החסר שהגענו איתו וגם בתקופה הזאת לעבור שלב בגביע זה יפה מאוד. יש כמה שחקנים שהפתיעו לטובה והיה משחק מאוד צפוף שהיה צריך בו הרבה סבלנות והייתה לנו אותה. עכשיו אנחנו ממשיכים הלאה".

מספר שחקנים הצליחו להתבלט וזכו למחמאות, בהם דין דוד ועוז בילו שביצעו כל אחד בנפרד פעולות יפות ויחד סחטו פנדל לטובת קבוצתם, שאותו בעט בקלילות רועי גורדנה וכבש את שערו הרביעי העונה והראשון במשחק. מוסא בגאיוקו הוסיף את השני, ואת השלישי נעץ סתיו טוריאל בן ה-20 שנמצא בתקופה אישית מצוינת וכבש את שערו השני העונה, במשחק שני ברציפות.

במועדון כאמור הגיעו בסגל חסר ללא שלומי אזולאי, יעקב בריהון ופהאד באיו שאומנם נרשם בסגל למשחק, אך לא היה כשיר במאת האחוזים, וכל השלושה סבלו ממתיחה בדרגה כזאת או אחרת בשריר הירך האחורי. החדשות הטובות לרן בן שמעון הן ששלושתם צפויים לשוב בזמן לקראת אחד המשחקים הקשים ביותר שמחכים להם עד סיום העונה הסדירה, מול מכבי תל אביב בבלומפילד ביום שני הקרוב, שבו הדרומיים ינסו לקחת את המומנטום מהגביע ולהשכיח את ההפסד האחרון לעירוני קריית שמונה בליגה.

במקביל, במועדון ממשיכים לחכות לחלוץ הגנאי, מוגיס זקאריה, אשר חוזהו אושר תחת הבקרה התקציבית והשחקן נרשם במועדון, אך טרם נחת בישראל. אין זה סוד שבעיר הנמל מתקשים להנחית את הגנאי בשל בירוקרטיות המונעות את הטסתו דרך אירופה, ועל כן תוכנן כי השחקן יטוס דרך אתיופיה ויצטרף עוד היום למועדון. בשל הארכת ההגבלות על שדה התעופה, נדחתה טיסתו לשבועיים הבאים, כך שהשחקן עתיד להשתלב בקבוצה רק לקראת סיום העונה הסדירה.