50 אלף דולר: פער במו"מ בין הפועל ב"ש לז'וסוואה

סוכנו של השחקן לערוץ הספורט: "יש קשר טוב, הוא יקבל החלטה בקרוב". חתימת ויטור לעונה נוספת תסייע? וגם: רוני לוי יבצע מהפכה בהרכב לפני בית"ר, אלחמיד צפוי לפתוח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.02.21 - 08:30
תחילת כתבה

הפועל באר שבע צריכה לדאוג? פער של 50 אלף דולר מונע את החתמתו של ז'וסוואה לעונה הבאה. סוכנו של השחקן אמר לערוץ הספורט: "אנחנו נמצאים בקשר טוב עם הפועל ב"ש וז'וסוואה יקבל החלטה בקרוב. חשוב יותר כרגע לעמוד במטרות של הקבוצה".

בקבוצה מבירת הנגב ציינו כי מערכת היחסים הטובה, כמו גם חתימתו של חברו הטוב מיגל ויטור לעונה נוספת, עשויים לסייע בסגירת הקצוות בדרך להמשך ההתקשרות בין הצדדים.

בינתיים, רוני לוי יחזיר את הפורטוגלי ל-11 במשחק ביום ראשון נגד בית"ר ירושלים. חאתם עבד אלחמיד יפתח לראשונה מאז שחזר, כשגם ויטור ישוב להרכב. דוד קלטינס, ששב מהרחקה, וגם אנתוני וראן בתמונת ההרכב.

לוי יחסר מול האקסית את שון גולדברג, סנטיאהו סלליך, ג'ונתן אגודלו ואלטון אקולטסה הפצועים. אורן ביטון צפוי לקבל פרחים לפני השריקה אחרי שבקיץ האחרון עזב לבית"ר.

באסיפה הראשונה שלו דיבר המאמן החדש של האדומים עם השחקנים על תבניות הגנה והתקפה וחזר על צמד המילים 'משמעת טקטית'. המאמן הבהיר כי ירצה לראות משחק התקפי ולחץ גבוה, אבל עם אחריות.