בנתניה חוששים לסכן את כהן. התלבטות בחוד

הקפטן בספק להפועל ת"א. גורי או פרייטר יפתחו בחלק הקדמי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.02.21 - 10:17
תחילת כתבה

אם לא יקרה נס, קפטן מכבי נתניה אלמוג כהן לא ייכלל בסגל למשחק מחר (שבת) נגד הפועל תל אביב. בצוות הרפואי היו מעדיפים שהשחקן שסבל ממתיחה בשריר וחזר לאימונים מלאים יחזור בהדרגה, ולמשחק החשוב מחר, יהיה לא נכון לסכנו. בכל מקרה, המאמן ריימונד אטפלד והקפטן יקבלו החלטה אחרי האימון המסכם הבוקר.

בן אז'ובל עבר אתמול ניתוח אצל דוקטור בנימין קיש. במהלך הניתוח התגלה קרע מלא בקרסול והצפי לחזרה הוא בתוך חודשיים, כשהמשמעות היא שאז'ובל יחזור למשחקים האחרונים בליגה. מדובר במכה למכבי נתניה מאחר ורון אשכנזי סיים את העונה אחרי שעבר ניתוח לאיחוי הרצועה הצולבת בברך. למרות הפציעות נתניה מחזיקה בהתקפה השנייה בליגה כשרק מכבי חיפה כבשה יותר מהיהלומים.

הבשורות הטובות הן חזרתו של חן עזרא לכושר והוא צפוי לפתוח מול הפועל ת"א, כשאטפלד מתלבט בין קוון פרייטר ופרננד גורי בחוד. דולב אזולאי אמור לשחק לצידו של שיר צדק במרכז ההגנה כשקיליאן ואן דר קאפ יפתח על הספסל.

בנתניה מעריכים ששני ניצחונות יבטיחו את המקום הפלייאוף העליון. כפי שפורסם בערוץ הספורט, לשחקנים ולמאמן יש בונוסים על סיום העונה הסדירה במקומות 1-6. במשחק האחרון בעונה הסדירה תפגוש מכבי נתניה את מכבי חיפה ולכן במועדון רוצים עוד קודם לכן להבטיח את ההעפלה.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, שיר צדק, דולב אזולאי, רותם קלר (זלאטן שחוביץ'); עמרי גנדלמן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, חן עזרא; אבובאקר דומביה, קוון פרייטר (פרננדו גורי).