ישפיע על הביטחון? לוי שוחח עם ז'וסוואה

המאמן חיזק את כוכב ב"ש. אלחמיד יהיה מגן ימני מול בית"ר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.02.21 - 08:31
תחילת כתבה

48 שעות נותרו למשחק הראשון של רוני לוי על הקווים של הפועל באר שבע. באופן סימובלי, המאמן שפוטר מבית"ר ירושלים יפגוש את האקסית כבר במשחק החזרה שלו כשב"ש חייבת לצבור נקודות על מנת להבטיח קודם כל את הפלייאוף העליון לפני המחשבה על כרטיס לאירופה.

באימונים המעטים שהספיק להעביר, המאמן החדש בעיקר התרכז בצד ההגנתי ובמשמעת הטקטית. חאתם עבד אלחמיד, שמעדיף לשחק כבלם, יוסט לעמדת המגן הימני בלית ברירה אחרי פציעתו של אור דדיה ולאור העובדה כי רוני לוי לא מאמין בדוד קלטינס בעמדה הזו. אתמול תרגל המאמן רביעיית הגנה שכוללת, מלבד אלחמיד, גם את מיגל ויטור שישוב להרכב, לואי טאהא ודודי טויטו.

ב"ש תקבל חזרה את ז'וסוואה, כשבימים האחרונים קיים המאמן שיחה עם הכוכב הפורטוגלי ונתן לו ביטחון, שעל אף עזיבת יוסי אבוקסיס שהיה מאוד קרוב אליו, גם איתו הוא יכול להמשיך ולהוביל את הקבוצה בחלק הקדמי. ההתלבטות של לוי היא אם לפתוח עם שגיב יחזקאל כחלוץ שפיץ או באגף.

אלטון אקולטסה, שסובל מדלקת חריפה בקרסול, ייעדר, כמו גם שלושת הפצועים הנוספים דדיה, ג'ונתן אגודלו וסנטיאהו סלליך. "זה לא עוד משחק עבור רוני לוי שנשלח הביתה ובית"ר מאז הלכה אחורה", אמרו כמה מהשחקנים. "הפסד לבית"ר וגם הפלייאוף העליון בסכנה".