צפו: הקהל קילל את אביטן. מעמדו מתערער

המאמן יצא בליווי משטרתי. ההנהלה תתכנס, מי מועמד להגיע?

גיל לוין
גיל לוין  27.02.21 - 18:00
תחילת כתבה

חודש עבר מאז הניצחון האחרון של בני סכנין בליגה. ארבעה הפסדים ושתי תוצאות תיקו הובילו את הקבוצה של ניסו אביטן למקום האחרון, מה שהרתיח את אוהדי הקבוצה. הערב (שבת) אחרי ה-1:0 להפועל חיפה, הקהל קילל את השחקנים והמאמן אף יצא מדוחא בליווי משטרתי. בעקבות היכולת, מעמדו של אביטן אכן התערער - והנהלת הקבוצה תתכנס כדי לדון בהמשך הדרך המשותפת. בינתיים, שרון מימר, אלי כהן מעכו ואייל לחמן מועמדים לתפקיד.

"זה אף פעם לא נעים, אבל מה שיותר כואב זו התוצאה", אמר אביטן בסיום, "עתידי? אני לא מתעסק בזה, אני מחויב למועדון ומאמין שאני יכול להצליח. אעשה את הכי טוב שלי. יש פה קבוצה שיכולה ליותר ומפה התסכול שלנו".

"בהנהלה רואים מה אנחנו עושים באימונים ולפי התחושה בחדר ההלבשה אני מרגיש שהשחקנים איתי, למרות התוצאות", המשיך מאמן סכנין שלא כבשה 564 דקות בליגה.

איסמעיל ריאן היה נחרץ יותר: "אנחנו לא מודעים למצב שאנחנו נמצאים בו. מאבדים נקודות במקום לקחת, הפועל חיפה איתנו במאבקי תחתית ונתנו להם להתקרב לפלייאוף העליון. אנחנו מסבכים את עצמנו עוד ועוד. צריכים להיות חזקים ולעבוד יותר קשה. להבין שמפה כל משחק הוא מלחמת עולם".

"אביטן? לא תפקידי להחליט", המשיך ריאן, "כולנו נרים אותו וצריכים להיות ביחד, אנחנו לא יכולים להמשיך לאבד נקודות בבית". המצב בתחתית לא מלחיץ אותי. אני מאוד אוהב את המקום והוא יקר לליבי. באתי לעזור לקבוצה להישאר בליגה".

בצד השני, כובש שער הניצחון של הפועל חיפה חנן ממן אמר בסיום: "זה כואב מאוד שפסלו לי את השער במספרת. בדברים כאלו צריך ללכת עם היופי והכדורגל אני חושב שהיה צריך לאשר אותו וחבל שזה לא קרה. בסופו של דבר, הכי חשוב שניצחנו וכבשתי אז עזרתי. אם נשתחל לפלייאוף העליון נהיה שמחים, אבל נצטרך לאגור נקודות כדי לא להיקלע למאבקי התחתית".