"אנחנו בתחתית, אבל משחקים כדורגל יפה"

טועמה התראיין במקום קלינגר. אטפלד: "צריכים יותר ביצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.21 - 20:48
תחילת כתבה

הפועל תל אביב עלתה הערב (שבת) מעל הקו האדום, כשהשיגה 0:1 יקר על מכבי נתניה. שער עצמי של זלאטן שחוביץ' בדקה ה-30 עשה את ההבדל בין הקבוצות, והותיר את היהלומים במקום השישי.

"בחצי הראשון שיחקנו כדורגל מצוין ויכולנו להבקיע עוד שני שערים, פשוט לא הצלחנו", אמר בסיום סלים טועמה שהגיע לעמדת הראיונות במקום ניר קלינגר. "פתחנו קצת פחות טוב, יש לחץ של תחתית ואנחנו רוצים לקחת נקודות ולבוא להילחם. שמח שניצחנו".

"אנחנו משחקים כדורגל טוב בתקופה האחרונה, קיבלנו סטירה של כמה שחקנים שקיבלו קורונה ולא היו לנו מחליפים בכלל. רצינו למשוך כמה שיותר שחקנים על המגרש, עשינו חילופים לקראת הסוף - אלו שנכנסו נתנו הכל והצלחנו לקחת את המשחק הזה. אנחנו בתחתית, אבל משחקים כדורגל יפה. יש לנו פה כמה שחקנים עם ניסיון שהצטרפו בינואר, אנחנו מגיעים דרוכים - לא משנה מול מי ובאים לשחק את המשחק שלנו", סיכם טועמה.

בצד השני, ריימונד אטפלד אמר: "בחצי השני שיחקנו כמו שאנחנו יכולים, בחצי הראשון נראינו לחוצים מסיבה כלשהי, אולי להישאר בשישייה הראשונה. דיברנו על זה בחצי וראינו נתניה שונה, היינו קצת נאיביים מול השער וזה לא הספיק לצערי. הגנה קבועה? אני חושב שיש לנו, אבל אם המשחק דורש יותר התקפה אז אני עושה חילופים כדי ליצור יותר. אני צריך שחקנים שיהיו להם ביצים לעשות את העבודה".