שרון מימר מונה למאמנה של בני סכנין

אקס הפועל חדרה יחליף את ניסו אביטן. סגר לעונה וחצי. הבכורה: נגד בית"ר ירושלים ביום חמישי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.03.21 - 15:33
תחילת כתבה

בני סכנין מצאה את המאמן הבא - השלישי שלה העונה: שרון מימר סיכם את תנאיו לעונה וחצי. אקס הפועל חדרה יחליף בתפקיד את ניסו אביטן, שסיים את דרכו במועדון לאחר חמישה חודשים בלבד. כזכור, את העונה פתח על הקווים אלדד שביט. משחק הבכורה של מימר כמאמן בני סכנין תהיה מול בית"ר ירושלים ביום חמישי הקרוב. היום (שני) הוא כבר יעביר את האימון הראשון.

מימר דרש חוזה לעונה נוספת ולא היה מוכן לחתום עד תום העונה בלבד. בסופו של דבר הצדדים הגיעו לסיכום והמאמן קיבל את מבוקשו. מימר שעזב את הפועל חדרה כשהיא מדורגת מתחת לקו האדום, חוזר כעת לליגת העל - אל קבוצה שמדורגת מתחת לקו האדום (במקום האחרון). לסכנין 20 נקודות בלבד אחרי 22 מחזורים והיא רחוקה 2 נקודות מחוף מבטחים.

יושב ראש בני סכנין, מוחמד אבו יונס, התייחס למינוי ואמר: "פנינו אל העתיד, אנחנו מאמינים בשרון מימר. יש לו משימה ברורה, כל המערכת מגובשת בכדי לעמוד בה. יש לנו סגל טוב".

עוד לפני החדשות על מימר, המאמן היוצא, ניסו אביטן, הגיע לסיכום עם הנהלת בני סכנין על הסדר פיצוי, ובצעד ג'נטלמני הסכים לוותר על משכורת אחת, למרות שחתם על חוזה פיקס ללא סעיף פיצוי. המאמן שהצטרף לקבוצה באוקטובר, נפרד משחקניו ואנשי הצוות המקצועי בהודעת ווטסאפ.

בסכנין הסבירו את הפרידה: "אביטן מאמן טוב וההתחלה הייתה מבטיחה, אפילו הייתה מחשבה לתת לו חוזה לעונה נוספת, אך ההסתבכות בתחתית והלחץ חייבו לבצע זעזוע. לא רוצים לחזור על התסריט שקרה רק לפני שנתיים".