אחרי כמעט חודש: פרייר יצטרף לאימוני פ"ת

לוזון יפגוש לראשונה את הרכש האנגלי. וגם: מצב המתחסנים

גיל לוין
גיל לוין  02.03.21 - 08:19
תחילת כתבה

כמעט חודש חלף מאז שמכבי פתח תקווה החתימה את החלוץ האנגלי, מורגן פרייר, על חוזה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת. אחרי הרבה זמן של ציפייה, היום (שלישי) צפוי גיא לוזון לפגוש לראשונה את שחקנו החדש שיסיים תקופת בידוד, שכללה כמובן שתי בדיקות קורונה שליליות, ויצטרף הישר לאימון המסכם לקראת המשחק מול מכבי נתניה מחר.

במועדון מתמודדים עם בצורת התקפית ומאזן מדאיג הכולל שער אחד בארבעת משחקי הליגה האחרונים. המלאבסים, שמאמינים כי האנגלי ישדרג את ההתקפה של לוזון, יבדקו את כשירותו הגופנית שלו בתקווה כי השחקן בכושר סביר, שיאפשר לו לרשום מחר דקות ראשונות על כר הדשא כמחליף במפגש מול היהלומים, שייערך באצטדיון המושבה.

ולנושא אחר, בפתח תקווה מחזיקים באחוז מתחסנים גבוה במיוחד בקבוצה הבוגרת, כשלא פחות מ-23 שחקנים התחסנו נגד נגיף הקורונה. למעשה הקפטן, גיא חדידה, הוא השחקן היחיד במלאבס שמוגדר כמחלים ולא יזדקק לחיסון. נכון לרגע זה ישנם רק שני שחקנים בקבוצה שעדיין מתמהמהים ולא גיבשו החלטה אם להתחסן או לא.

ובחזרה למשחק מחר. מאמן הקבוצה, גיא לוזון, אמר לקראת המשחק: "אנחנו חייבים לשמור על המומנטום שלנו. נצטרך לבוא באותה אינטנסיביות כמו נגד בני יהודה, ולקחת את הנקודות". גיא חדידה, שכבר את שער הניצחון בשבת, הוסיף: "כולנו יודעים מהי רמת החשיבות של המשחק, זה קרב על שש נקודות, קרב ישיר על הפלייאוף העליון. נבוא דרוכים, ונקווה לעשות את העבוד שלנו".