"מכבי חיפה לא טובה הרבה זמן": אייל ברקוביץ' מנתח

הפרשן ב"שער השבת": "הסגל של מכבי ת"א עמוק יותר. מוראלית דברים השתנו עכשיו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.03.21 - 08:52
תחילת כתבה

מכבי חיפה קמה לבוקר לא פשוט אחרי ההפסד הכואב למכבי פ"ת. הירוקים רשמו משחק חלש והפסידו 2:0 למלאבסים, כשמכבי ת"א תוכל לעלות לפסגה אם וכאשר תנצח את בית"ר ירושלים ביום שני. אייל ברקוביץ' ניתח ב"שער השבת" את המשחק החלש של הירוקים, וניסה להצביע על מה שהוביל להפסד.

"מכבי פ"ת ביטלה באופן מוחלט את מכבי חיפה. משחק ההגנה של מכבי חיפה היה נראה כל כך רע ושילמה על הטעויות", ברקוביץ' פתח את דבריו, "מכבי חיפה לא טובה כבר הרבה זמן ולא מתפקדת. היא גם הפסידה וגם לא הייתה במשחק, היא לא הייתה קיימת בשום פרמטר של המשחק. לא הייתה הגנה ולא התקפה. אומרים שכולם יחזרו - אבל לא ברור באיזה כושר רוקאביצה יחזור אחרי שחלה בקורונה ואיך חזיזה ייראה אחרי תקופה ארוכה בחוץ".

"עם כל הכבוד לברק בכר, בסוף הוא תלוי בשחקנים שלו ואין קסמים", ברקוביץ' המשיך, "מכבי חיפה לא הפסידה את האליפות, אבל מוראלית דברים השתנו. בחודש האחרון לברק בכר לא היה את הכלים שלו, אלו שעושים את ההבדל. כשהוא משחק עם כל כך הרבה צעירים ביחד ולא בצורה הדרגתית כי אין ברירה, אז משלמים מחיר".

"הסגל של מכבי ת"א יותר טוב ועמוק משל מכבי חיפה", ברקוביץ' סיכם, "אני בעד צעירים וזה טוב שעושים את זה במכבי חיפה, אבל כשמשלבים את כולם ביחד, יש עם זה בעיה ומכבי חיפה פשוט לא טובה בתקופה האחרונה".