"שמכבי חיפה תגיד תודה שלא נגמר 0:5"

אופוריה במכבי פ"ת אחרי סמי עופר: "ניצחון של אופי"

גיל לוין
גיל לוין  07.03.21 - 09:25
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה חזרה לעצמה וחגגה ניצחון גדול, אמש (שבת) 2:0 על מוליכת הטבלה, מכבי חיפה בסמי עופר. "זה ניצחון של אופי, הוכחנו שאנחנו לא יורדים ברמה מאף קבוצה", אמרו במלאבס, שקרובים להבטיח את מקומם בפלייאוף העליון.

המאמן גיא לוזון התמוגג מרוח הלחימה שהציגו שחקניו לאורך המשחק: "אני חושב שזה ניצחון של תצוגת כדורגל גם הגנתית וגם התקפית, מהשנייה הראשונה חשבנו איך אנחנו מנצחים את המשחק, אני מקווה שבתקציר יהיה מספיק זמן כדי להראות את כל המצבים שהגענו אליהם היום", אמר המאמן.

לוזון ביקש לפרגן גם לצוות האימון שהצליח להחזיר את הקבוצה ליכולת הטובה שהציגה בתחילת העונה: "בסך הכל צריך לתת קרדיט ענק לשחקנים ולצוות המקצועי שעושה את העבודה, לעוזר המאמן, נאור לוזון, ללידור גנון, מאמן הכושר, וויקטור בוחניק, מאמן השוערים, שעושים פה עבודה מדהימה בפן המקצועי וכל הקרדיט להם".

מי שזכו למחמאות מיוחדות היו ליאל עבדה ותאי בריבו ששיתוף הפעולה ביניהם ממשיך להניב שערים, כשעבדה בישל לבריבו את השער השני במשחק. גם אריק ינקו זכה לשבחים כשהוא ממשיך להציג יכולת טובה בין הקורות.
"במכבי חיפה צריכים להגיד תודה שהמשחק הזה לא נגמר ב-5:0, ביטלנו אותם לגמרי ויכולנו לכבוש אפילו יותר. זה היה משחק גדול שלנו". כמו כן, מי שהצליח להדאיג את לוזון הוא אור אינברום שנפצע בברכו בשל כניסה ברוטאלית של מאבוקה. השחקן ייבדק במהלך היום במועדון.

באותו נושא, במועדון הביעו ביקורת כלפי צוות השיפוט במשחק שלא שרק לעבירה לאור הכניסה של מאבוקה באינברום. "היה שיפוט גרוע. עבירה כזאת צריכה להיות כרטיס אדום. לאורך המשחק שרקו נגדנו בקלות מטריפה דעת. השופטים מושפעים מהלחץ של הקבוצות הגדולות", אמרו, כשהם מתכוונים גם לכרטיסים הצהובים שנשלפו נגד איתן אזולאי ותומר לוי.