הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפואה עשוי לעזוב, נוסבאום ובן זקן יגיעו?

מאמן ק"ש עדיין לא קיבל הצעה לשנה הבאה, הפועל חיפה עוקבת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.03.21 - 08:25

היא רחוקה משחק אחד מול הפועל כפ"ס מהשגת הכרטיס לפלייאוף העליון ותלויה אך ורק בעצמה, אבל ללא קשר לזהות הפלייאוף, עדיין לא ברור האם קובי רפואה ימשיך לעונה שלישית בעירוני ק"ש, כשהבעלים, איזי שרצקי, טרם הגיש לו חוזה לעונה הבאה.

רפואה, כפי שפורסם הבוקר (רביעי) באתר ערוץ הספורט, הוא אחד המועמדים לאימון הפועל חיפה בעונה הבאה. הוא מסיים את חוזהו בק"ש בקיץ ואם אכן ישיג את הכרטיס לפלייאוף העליון, יהיה חתום על הישג העונה. רפואה, כזכור, הצטרף לק"ש בעונה שעברה לאחר פיטוריו של מסאי דגו. העונה הראשונה הייתה לא קלה והסתיימה בהישארות בליגה במחזור האחרון, אך העונה מדובר באופרה אחרת.

במידה ורפואה לא ימשיך, עמיר נוסבאום ובני בן זקן מועמדים להחליפו. נוסבאום עושה חיל בבית"ר ת"א/ בת ים בליגה הלאומית והדיח את ק"ש מהגביע. הוא הפרופיל של המאמנים ששרצקי אוהב - צעיר, שאפתן, מאמין בטיפוח שחקנים צעירים ובכדורגל התקפי.

נוסבאום שימש כעוזרו של ברק בכר בהפועל באר שבע, שעשה את הפריצה שלו בק"ש. בנוסף, הוא שיחק חמש עונות במועדון הצפוני ועלה עמה לראשונה לליגת העל. בן זקן הוא תושב ק"ש שכבר קיבל הזדמנות במועדון, אך כמאמן ראשי הקדנציה שלו הייתה קצרה. כיום הוא מאמן את קבוצת הנוער של בני יהודה. בן זקן זוכה להערכה במועדון ולא מן הנמנע ששני השחקנים, ששיתפו פעולה על כר הדשא, ישתפו פעולה על הקווים בעונה הבאה.

בתוך כך, אמש קיימה הקבוצה יום גיבוש שכלל טיפולים בחמת גדר וארוחה משותפת כחלק מההכנה לכפר סבא בשבת. קפטן הקבוצה, עידן נחמיאס, אמר: "עברנו תקופה קשה וסזיפית עם לו"ז משחקים הצפוף ביותר בליגת העל. כיף להיות חלק ממועדון שמבין את צרכי השחקנים ומעמיד עבורם את כל התנאים כדי להצליח. יש לנו משימות סופר חשובות בעתיד הקרוב ונעשה את הכל כדי להגיע אליהם מוכנים".