הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתחת לאף: כוכבי ליגת העל שמסיימים חוזה בקיץ

מריקן דרך אלטמן ועד וארן. לא רק דור פרץ וניקיטה רוקאביצה יסיימו את החוזה שלהם קיץ הקרוב, אלא לא מעט שחקנים מובילים בליגת העל. עושים סדר בכל קבוצה. השמות פה

כתבי אתר ערוץ הספורט  29.03.21 - 15:56

תגיות: ליגת העל

לא רק דור פרץ: לא מעט שחקנים בולטים בליגה יסיימו את החוזים שלהם בתום העונה וכבר עכשיו רשאים לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שיחפצו. מאנתוני וארן דרך אלירן עטר ועד איתי שכטר. עשינו לכם סדר עם מסיימי החוזים הבולטים בליגת העל והסטטוס שלהם במו"מ מול קבוצתם הנוכחית.

הפועל ב"ש
הדרומיים, שכבר החלו לשפץ את הסגל בחלון הנוכחי, יצטרכו לקבל החלטות לגבי לא מעט שחקנים. גם אנתוני וארן, סינטיאהו סלליך, אוהד לויטה, ג'ונתן אגודאלו, עמית ביטון, שון גולדברג ולואיי טאהא, יסיימו את החוזה שלהם. על כולם לדרומיים יש אופציה, בעוד מלי ובריירו אמורים לסיים תקופת השאלה. השני שאף קיבל אזרחות ישראלית, צפוי להישאר.

מכבי חיפה
המכונה שבנה ברק בכר לא צפויה לעבור הרבה שינויים, אבל אלה שכן עלולים לשנות את פניה. בראש ובראשונה, הירוקים ינסו להאריך את חוזהו של רוקאביצה, שמעוניין בחוזה חדש לשנתיים. הצדדים נמצאים בעיצומן של שיחות. לצידו, גם עם סאן מנחם, שיסיים חוזה ולקבוצה יש אופציה עליו, מתנהלות שיחות. לחיפה יש אופציה להאריך את חוזהו של יאניק וילדסחוט, שלא צפוי להישאר. ארנסט מאבוקה ועומרי גלזר יסיימו חוזה וצפויים לעזוב.

בית"ר ירושלים
הקבוצה מהבירה צפויה לשנות את פניה לאור היכולת החלשה. למזלה, היא תוכל להתרכז בלחפש חיזוק בחוץ - מאחר ובפנים, אין הרבה שחקנים שמסיימים חוזה. אלירן עטר נמצא בראש הרשימה, אך אם יגיע למאזן של 16 שערים - חוזהו יתחדש אוטומטית. גם עידן ורד, עליו בית"ר מחזיקה באופציה, טל בן חיים ואורי מגבו מסיימים חוזה.

בני יהודה
יוסי אבוקסיס חזר לשכונה, ואיתו התיאבון לחזק את הסגל. באשר לשחקנים הקיימים, קרוב לוודאי שבני יהודה תיפרד מאליסון דוס סנטוס, שמסיים את חוזהו. מנגד, החוזה של דן מורי צפוי להיות מוארך. גם מטייה ליוייץ' מסיים את חוזהו, אך עתידו נמצא כרגע בסימן שאלה גדול. בכל מקרה, כל החלטה תתקבל בהתאם להישארות/ירידת ליגה.

מכבי ת"א
לצהובים יש עוד לא מעט מטרות להשיג בעונה הזאת, אך ההכנות לקראת העונה הבאה, שתהיה ללא מגבלות פייר-פליי, כבר החלו. אנריק סבוריט, ודור פרץ מסיימים חוזה - אך עם כולם מתנהל כבר מו"מ. איתי שכטר, מתן חוזז, אבי ריקן ושרן ייני מוערכים מאוד ויקבלו הצעה לעונה נוספת, בעוד מאור קנדיל עשוי לעזוב. ומה לגבי דן ביטון? ובכן, לקשר המושאל מלודוגורץ אופציית רכישה עבור 1.2 מיליון יורו אך ההערכה היא שהצהובים לא יסכימו לרכוש אותו עבור סכום זה לאור הפיחות במעמדו.

הפועל ת"א
האדומים יצטרכו לעשות חריש עמוק בסגל אם ישארו בליגה. עומרי אלטמן, אולי נקודת האור של הפועל ת"א העונה, מסיים חוזה - אך כבר נפתח עימו מו"מ. לצידו, גם איעד אבו עביד ואדי גוטליב מסיימים חוזה - אך לא ברור אם יישארו. באשר לשחקני הרכש שהגיעו בינואר, לכולם כולל כולם יש סעיף להארכת החוזה אוטומטית בכפוף להישארות בליגת העל. אם הקבוצה תרד, הם יסיימו חוזה.

מכבי נתניה
היהלומים ישמרו על רוב הסגל שלהם, אך לגבי מספר שחקנים תצטרך להתקבל החלטה: קיליאן ואן דר קאפ מסיים חוזה ויעזוב. לאמק בנדה מסיים עונת השאלה וגם עליו קיימת אופציה, שלא צפויה להתממש. ובן אז'ובל מסיים את חוזהו ולא ברור אם יישאר.

עירוני קרית שמונה
שלושה שחקנים מסיימים חוזה אצל הצפוניים: עידן נחמיאס, שהוזכר כמועמד ללא מעט קבוצות בליגה כולל בית"ר ירושלים ומכבי ת"א, אך סוכנו סיפר שהוא מכוון לחו"ל. עוד שמות שמסיימים חוזה: לוסיו, עליו קיימת אופציה להמשך ההתקשרות, ודור אלו.

מכבי פ"ת
המלאבסים ינסו לשמור על הסגל שהפך בין רגע לקבוצת צמרת בליגת העל. אינברום מסיים חוזה, אך קיימת עליו אופציה והוא צפוי להאריך. על ארמנדו קופר קיימת גם כן אופציה לעונה נוספת. ואבידאל ארויו, שמסיים חוזה גם כן, עשוי לסיים את דרכו במועדון. תאי בריבו יהפוך לשחקן חופשי וצפוי לעבור לשחק בקבוצה מחו"ל.

הפועל כפ"ס
הקבוצה מהשרון תשמור על רוב שחקניה, אך תצטרך לשבת על שולחן הדיונים עם שניים: בן רייכרט ואביב סולומון, בהם הפועל ב"ש התעניינה לאחרונה, הם השמות הבולטים שיהיו פנויים בקיץ. 

מ.ס אשדוד
הקבוצה מעיר הנמל, שנמצאת בעיצומה של עונה נהדרת, יצטרכו להתדיין עם שני שחקנים בולטים: רועי גורדנה ושלומי אזולאי. כרגע, יש נכונות להאריך את החוזה של שניהם.

הפועל חדרה
שובל גוזלן ומארשל אודה מסיימים חוזה - בהתאם להישארות בליגה יוחלט אם להשאירם.

בני סכנין
מחמוד קנדיל, חגי גולדנברג, נייג'ל האסלביינק, סבסטיאן ולאסקז ועטאא ג'אבר מסיימים חוזה. האחרון לא צפוי להמשיך בקבוצה, היתר תלויים בהישארות הקבוצה בליגה.

הפועל חיפה
ניסו קפילוטו, דור מלול ולירן סרדל יסיימו חוזים, ובקבוצה ינסו להאריך את ההסכם עמם. עדן בן בסט ויהב גורפינקל יסיימו את חוזיהם, כשלקבוצה יש אופציה להאריך את ההסכם בשנה נוספת.