רוני לוי: "הגישה לא הייתה מספיק טובה"

מאמן ב"ש אחרי ההפסד. בן שמעון: "לא חושב על העונה הבאה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.04.21 - 22:12
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד ממשיכה להתבסס במקום השלישי ולחלום על סיום העונה הסדירה עם הכרטיס לאירופה. הקבוצה של רן בן שמעון גברה הערב (שלישי) 1:2 על הפועל באר שבע משערים של יעקב בריהון ומוחמד כנעאן. מריאנו בריירו רק צימק עבור הקבוצה המאכזבת של רוני לוי, שמתרחקת מאירופה.

"צריך לשמוח, עובדים קשה, באנו מוכנים למשחק", אמר בן שמעון. "אנחנו עם הרכב חסר אמרו, אבל היה לנו הרכב יוצא מן הכלל. שיחקנו כדורגל מההתחלה, בחצי השני מעט התעייפנו ושיחקנו חכם. עדיין תקוע לי בראש הגול האחרון, אבל זה חלק מהחיים, אני גאה בהם. אנחנו ממשיכים להמציא את עצמנו וממשיכים להיות טובים. מגיע כל הכבוד, אני מאוד שמח על הניצחון. סוויפ על ב"ש? לא סופר ניצחונות על קבוצות ספציפיות, חשוב לי לסיים במקום השלישי, זו המטרה. אנחנו קבוצה שראויה לזה.

כשנשאל אם הוא חושב על העונה הבאה, ענה: "אנחנו לא פתאום במקום השלישי. גם בסוף העונה שעברה שיחקנו יפה והעבירו לנו קצת לחץ. זה מעקר לי את השמחה והכיף. יש לנו משימות השנה, איך אני יכול לחשוב על שנה הבאה?".

רוני לוי סיכם: "היינו בלי אנרגיה, במיוחד בחצי הראשון, ומאוד חשופים ונענשנו. ניסינו לחזור בחצי השני, היה שינוי ביכולת ובגישה, אבל זה לא הספיק. אין לי תשובה למה הגישה לא הייתה מספיק טובה. לא הצלחנו למנוע מהם להיכנס בין הקווים. תיקנו בחצי השני וזה לא הספיק. יש עוד הרבה מטרות השנה. ציפיתי להרבה יותר, כשאתה מגיע לקבוצה חדשה אתה מנסה להנחיל את הדרך שלך ולומד את השחקנים".