ליואיץ' פונה לבית חולים בשל פגיעה בפניו

בבני יהודה לא לקחו סיכון. אבוקסיס: "יש דברים יותר חשובים מכדורגל". על ה-1:1 עם סכנין אמר המאמן: "הפסד היה גומר עניין"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.04.21 - 20:43
תחילת כתבה

בני יהודה עדיין בחיים. הקבוצה של יוסי אבוקסיס רשמה הערב (שבת) 1:1 בחוץ מול בני סכנין עם שער שוויון דרמטי בדקה ה-91 של אלמוג בוזגלו. הכתומים אמנם זקוקים לניצחונות, אך הנקודה הזאת בכל מקרה קירבה אותם עד כדי 4 נקודות מהקו האדום. בגזרת החדשות הפחות טובות, מתיאה ליואיץ' פונה לביה"ח לאחר הפגיעה בפניו במהלך ההתמודדות. אנשי מד"א לא רצו לקחת סיכון לאחר שהשחקן נראה מבולבל ומסוחרר.

"זה עדיף מהפסד", אמר אבוקסיס. "שיחקנו כדי לנצח. לא היינו מספיק איכותיים אמנם, אך זה מלמד שגם אם אתה משחק עם מספיק שחקני התקפה, לא תמיד מייצרים מספיק מצבים. זה מלחיץ את כולנו, לא הבאנו מספיק איכויות, כל משחק שעובר הסיכויים שלנו יורדים. אם היינו מפסידים העניין היה גמור. המצב לא טוב, אין לנו אפשרות אחרת, אנחנו רוצים לנצח ומאמינים. זה קשה, אך אפשרי. ליואיץ'? חשבתי לא להחליף אותו, ואז ראיתי את העיניים שלו מגולגלות. יש דברים חשובים יותר מהכדורגל. מקווה שיתאושש".

מנגד, שרון מימר אמר: "מאוד מאכזב להוביל ולהיות בשליטה, ואז לחטוף בדקה ה-90. חבל, היינו צריכים להרוג את המשחק. אנחנו קבוצה שקשה מאוד לשחק נגדה וזה נותן לי ביטחון. פער 5 מבני יהודה? עד שלא נשים חותמת הלחץ רק מתגבר".