סולומון מירר בבכי. גזל: "נרד כמו גברים"

כפ"ס בדרך ללאומית. המאמן: "נמשיך לנסות כל עוד יש סיכוי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.21 - 21:20
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא קרובה מאוד להפוך ליורדת הראשונה לליגה הלאומית. הירוקים נחלו הערב (ראשון) הפסד שני במסגרת הפלייאוף התחתון, 2:1 להפועל חדרה, ונותרו במרחק שבע נקודות מחוף מבטחים, חמישה מחזורים לסיום העונה. מנגד, חדרה פתחה פער של 9 נקודות מהקו האדום, והיא יכולה להתחיל להתכונן לעונת 2021/2022 בליגה הבכירה.

רביד גזל, המאמן הזמני של כפר סבא, ניסה למצוא את המילים בסיום: "יש עדיין סיכוי קטן לשרוד בליגה, אבל ברור שהמצב נהיה יותר קשה. גם אם נרד ליגה, אנחנו צריכים לרדת כמו גברים, כמו קבוצה. ראינו קבוצה טובה היום אבל נאיבית. התקשנו לכבוש במחצית הראשונה, למרות שהיינו צריכים להכריע את המשחק. אין מה לעשות עכשיו".

גזל ניסה לשדר אמונה לשחקניו לקראת המחזורים הבאים: "יהיה קשה, אבל כל עוד יש סיכוי ולו הקטן ביותר - ננסה. אני מאמין שאפשר להישאר אבל זה יהיה קשה. זה כבר לא תלוי בנו. אם היינו מנצחים פה את חדרה, אז היה תלוי בנו. גם אם יגידו שאני הורדתי את כפר סבא, הכל בסדר. אני מספיק חזק וזה חלק מהכדורגל".

בצד השני, חדרה הבטיחה מעשית את ההישארות, מוקדם מהצפוי. "זה עדיין לא נגמר, אנחנו שואפים להיות ספורטיביים וצריכים עוד 2-3 נקודות", אמר בסיום מנחם קורצקי. "בחצי הראשון לא היינו טובים. אני שמח שידענו בחצי מצב לגנוב איזה גול, הלחצנו את עצמנו סתם. אני מאושר בשביל כל מי שבהפועל חדרה".

רובי לבקוביץ' אמר: "עלינו טיפה יהירים או שחצנים ונדבקתי בזה. הייתה מחצית לא טובה שלי, לקחתי מיד אחריות בחדר הלבשה. אמרנו שעושים הכל וזה משחק על החיים שלנו, ואני שמח שעשיתי מחצית שנייה טובה ועזרתי לקבוצה לנצח. נבחרת ישראל? אני בוחר לפרגן לאלו שכן שם, בחרתי לשנות גישה. אני מרגיש ראוי וצריך להיות שם, אבל יש מאמן והוא יחליט".