עומרי בן הרוש יפתח באשדוד מול מכבי חיפה

הבלם יחליף את גיל כהן הפצוע. גורדנה צפוי לשוב ל-11

גיל לוין
גיל לוין  12.04.21 - 07:40
תחילת כתבה

הכנות אחרונות במ.ס אשדוד לקראת המשחק החשוב הערב (שני, 20:30, ישיר ב-5SPORT) מול מכבי חיפה באצטדיון הי"א. הקבוצה של רן בן שמעון, שפתחה באופן נהדר את הפלייאוף העליון, תנסה לשמור על המאזן המצוין של 8 משחקים ללא הפסד ולהפוך לקבוצה הראשונה בליגה שמנצחת פעמיים העונה את הירוקים מהכרמל.

"אנחנו באים עם תחושות טובות ועם בטחון טוב", סיפר בן שמעון. "במ.ס אשדוד יש קשר ישיר בין המוכנות שלנו למשחקים ואיך שאנחנו נראים ואנחנו מנסים להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר. מכבי חיפה היא קבוצה איכותית, זה ברור. מחכה לנו משחק קשה מאוד ונשתדל לעשות את המקסימום".

על הרצון להביא קהל נוסף ליציעים הביתיים אמר: "לא משנה באיזה מספר הקהל שלנו מגיע, הוא משמעותי מאוד, יש לקהל משמעות אדירה. בוודאי שיגיע גם קהל של מכבי חיפה ולנו מאוד חשוב שיגיע קהל מאשדוד, לתמוך בקבוצה ובשחקנים שלנו שגדלים וחיים פה בתוך הקהילה הזאת. אנחנו צריכים כל תמיכה שיש והשנה יש הרבה מה לראות ממ.ס אשדוד".

שלומי אזולאי שיתף גם הוא בתחושות: "אנחנו מגיעים למשחק חשוב עבורנו בפלייאוף העליון מול קבוצה שרצה לאליפות, אבל אנחנו מתמקדים במטרות שלנו - להמשיך לשחק את הכדורגל הנהדר שאנחנו משחקים, להמשיך במומנטום ובמחויבות ובבית עם הקהל שלנו. אנחנו גם רוצים לחזור לנצח אחרי המשחק מול ק"ש. אני שמח שהקהל חזר. מאמין שגם הקהל של מכבי חיפה יגיע מחר וגם הקהל שלנו, הביתי, שנקווה לשמח אותו".

ברמה המקצועית המאמן יאלץ להסתדר הערב ללא גיל כהן, שאובחן עם קרע בשריר הארבע ראשי ונזקק למנוחה בימים הקרובים. את הבלם יחליף בימים הקרובים עומרי בן הרוש, בזמן שטימותי אוואני, שפצוע בשריר הירך האחורי, ממשיך להיעדר. כמו כן, רועי גורדנה, שריצה עונש הרחקה של כרטיס אדום, צפוי לשוב אל ההרכב. מלבד זאת, המאמן לא צפוי לערוך שינויים משמעותיים ב-11 שניצח את הפועל באר שבע.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; זוהר זסנו, ננאד סבטקוביץ', עומרי בן הרוש, מונטרי קמהאני; פיראס אבו עקל, רועי גורדנה, שלומי אזולאי, חמודי כנעאן, רמזי ספורי (יעקב בריהון); דין דוד.