קורצקי יאריך חוזה בחדרה. לבקוביץ' יישאר?

המאמן יקבל קרדיט לאור ההצלחה. השוער פוזל לקבוצה גדולה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.04.21 - 08:30
תחילת כתבה

הפועל חדרה השיגה ניצחון משמעותי מאוד עבורה, כשגברה אמש (ראשון) 1:2 על הפועל כפר סבא והגדילה את הפער לתשע נקודות מהקו האדום. בסיום נרשמו חגיגות על כר הדשא עם הקהל שהגיע למושבה, שהמשיכו לחדר ההלבשה. מנחם קורצקי ורובי לבקוביץ' לא אמרו כי חדרה נשארה בליגה, אך לכולם ברור שהמועדון ימשיך לעונה רביעית ברציפות בליגת העל.

הקפטן מנשה זלקה רצה לשפוך מים על מאמנו, אך האחרון ביקש ממנו להמתין עד הבטחת ההישארות באופן סופי. במועדון הודו: "המחצית הראשונה הייתה מהגרועות שלנו מאז שהעפלנו לליגת העל, השער לא היה מוצדק".

עוד לפני ההצלה האדירה של רובי לבקוביץ' שהפכה לאירוע המרכזי במשחק, מכיוון שדקה לאחר מכן כבשה חדרה את השני, השוער רשם שתי טעויות קשות שלמזלו לא הסתיימו בשער. גם ג'ונתן סיסה היה רוצה לשכוח את המחצית הראשונה, אך השתפר בשנייה. מקסים פלקושצ'נקו סיפק את הסחורה עם צמד בישולים, ועד עכשיו יש לו חמישה כאלה. גוסטבו מרמינטיני כבש את שערו החמישי העונה, מארשל אודה כבר עם שבעה.

דיא לבאבידי רשם קאמבק בהרכב לאחר יותר מחודש והיה טוב, כמו גם מקס גרצ'קין. קורצקי זכה לתשבוחות על החילוף המוקדם של תמיר גלזר במוחמד אוסמן שהוביל לשינוי מגמה. בחדרה יחלו בהכנות לעונה הבאה. מנחם קורצקי יחתום על חוזה לעונה נוספת לאחר ההצלחה שלו העונה. במועדון מתמקדים בהארכת חוזהו של רובי לבקוביץ' שיחגוג בקיץ 33 ופוזל לקבוצה גדולה. בחדרה יהיו מוכנים להציע לו חוזה לשלוש שנים בשכר משודרג ומענק חתימה מכובד.

במקביל, ינסו להשאיר את המושאלים: מקסים פלקושצ'נקו (מכבי חיפה), מקס גרצ'קין ולירן רוטמן (בית"ר ירושלים). בנוגע לפלקושצ'נקו המכשול יהיה כלכלי, בעוד שלא בטוח שבית"ר תוותר על השניים הנוספים. תמיר גלזר ונועם כהן המושאלים ממכבי ת"א צפויים להמשיך, כמו גם שובל גוזלן שיקבל חוזה לעונה הבאה.