בכר: "היינו קבוצה רעה במובן החיובי"

מאמן מכבי חיפה פרגן לגרשון: "מגיע לו קרדיט, הוא אישיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.21 - 22:50
תחילת כתבה

מכבי חיפה המשיכה לאותת שהיא חזק במאבק על האליפות, כשהערב (שני) השיגה ניצחון חוץ במגרש קשה במיוחד - 0:3 על מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א. הפער ממכבי תל אביב נותר נקודה אחת בלבד, ועם יכולת כזאת הירוקים מראים שהם יכולים ללכת עד הסוף, אם היריבה על התואר תמעד.

ברק בכר הסביר למה זה היה הפעם קל יותר: "ככה זה כשבאים מאוד מוכנים, דרוכים, אגרסיביים. היינו קבוצה רעה במובן החיובי, מהרגע הראשון רצינו ללחוץ. היום אני לא זוכר חצי מצב של אשדוד, שהיא מצוינת ומגיעה להמון מצבים בדרך כלל. היו כמה אסיפות לפני המשחק, אני יכול להגיד שבדיעבד עכשיו לפי ההכנה שידעתי שננצח, למרות שהיה משחק מאוד קשה והיינו במינוס 4 בטבלה. המערך? יש פה עניין של הרגשה של מאמן ואיך אני מרגיש את השחקנים, מה נכון לכל משחק. אשדוד בביתה דוחסת שחקנים לאמצע".

המאמן דיבר על חלק מהשחקנים שלו, דוגמת עומר אצילי ורמי גרשון: "עומר בתקופה ממש טובה. אנחנו צריכים את כולם, גם את שרי והמחליפים. אצילי מצוין, מעבר לגולים הוא עובד ולוחץ. במשחק העונה הוא שיחק 60 דקות והיה פחות טוב, אז עשינו שינויים. גרשון היה רגל וחצי בקבוצה אחרת ונשאר והתאמן. מגיע לו קרדיט, הוא עוזר מאוד מקצועית, הוא אישיות. סגל עמוק יותר? כן, יש לנו סגל מספיק עמוק, יש סגל טוב ויש עוד שבעה משחקים. כל משחק הכי חשוב. לנצח את מכבי ת"א? קודם כל את ק"ש, המשחק הזה עוד יגיע וידברו עליו מספיק".