לחץ על אייל סגל לאשר את מינויו של אטפלד

גורמים בנתניה: "רק שלא נצטער". חילוקי דעות בגזרת הקהל על הבעלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.04.21 - 07:28
תחילת כתבה

אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים, גורמים במכבי נתניה לוחצים על אייל סגל לאשר את המשך ההתקשרות עם ריימונד אטפלד. המאמן ההולנדי העביר מסר כי ישנם גורמים במועדון שטרם קיבלו החלטה אם לממש את האופציה שישנה בחוזה להמשך ההתקשרות איתו, וכיוון בדברים לבעלי המועדון.

המנכ"ל ניב גולדשטיין וגורמים בדירקטוריון סבורים כי התהליך בו החל ההולנדי עם השתלבותם של שחקנים צעירים יוכל לקפוץ עוד מדרגה בעונה הבאה, אבל מצד שני טענו כי בחלק מהמשחקים החשיבה היתה יותר מדי הגנתית. "רק שלא נצטער אם הוא יילך" אמרו במועדון.

בנושא אחר, מאמן הנוער גילי לבנדה פוטר. במועדון לא אהבו חלק מההתנהלות שלו כשגם התוצאות הלא טובות הכריעו. מנהל הקבוצה הבוגרת סשה פלדמן מונה למאמן הנוער כשעוזרו יהיה אדם לב, בנו של בני לם, מאמן הנוער של מכבי חיפה ומי שעד לא מזמן היה המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של היהלומים. פלדמן נחשב למאמן ותיק במערכת ועל אף שמונה למנהל הקבוצה הבוגרת אחרי עזיבת ברק בדש, המשיך לאמן במחלקה וכעת קודם לקבוצה הבכירה.

בינתיים ברשתות החברתיות הלינו כמה אוהדים על היחס של המועדון כלפיהם. הבעלים אייל סגל הגיב לכמה מהם, ובין היתר ביקש להבין מהיכן מגיע התסכול - במטרה לנסות וליישר קו. סגל הזכיר כי רצה שהאוהדים ייקחו חלק בניהול, דבר שבסופו של דבר ולא באשמתו לא יצא אל הפועל. "בלי האוהדים שלנו יהיה לנו קשה להצליח ולא משנה מי יעמוד על הקווים" אמרו כמה מהשחקנים אתמול.