הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סגל: "רוצים להאריך לקניקובסקי את החוזה"

בעלי נתניה על הצעת הטרייד ממכבי חיפה: "לא ניהלנו מו"מ"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.04.21 - 13:30
תחילת כתבה

הקיץ הקרוב של מכבי נתניה הולך להיות מעניין, כשמי שנמצא באור הזרקורים הוא כוכב הקבוצה גבי קניקובסקי. בעקבות פרסומים שונים על מעבר אפשרי של הקשר למכבי חיפה, הגיעו פניות רבות של אוהדי המועדון לבעלי הקבוצה אייל סגל, שהחליט להתייחס לעתידו של השחקן בקבוצת האוהדים ברשתות החברתיות.

"גבי הגיע למכבי נתניה וחתם לארבע עונות. בשנה האחרונה נעשים נסיונות להגיע להסכמות חדשות על חוזה חדש, בשלב זה ללא הצלחה, כשברור לשני הצדדים שהסכם כזה ייחתם תמורת סעיף יציאה לחו"ל", פתח הבעלים. "נכון להיום, המועדון לא ניהל מו"מ למכירת השחקן, לא מול קבוצות מחו"ל ובטח ובטח לא מול קבוצות בישראל", הוסיף.

"כוונת מכבי נתניה לשמר לקראת העונה הבאה את כל השחקנים שיכולים לשדרג את המועדון מקצועית. במידה ונצליח בכל אותן משימות (כולל גבי), זה יהיה השיג לא מבוטל, בנוסף יש כוונה לצרף אחרים, לאיוש אותן עמדות בהם המועדון זקוק לשיפור".

ומעונת המלפפונים, לעונה הסדירה. מאמן מכבי נתניה, ריימונד אטפלד, לא הצליח לעמוד ביעד של סיום העונה הסדירה בפלייאוף העליון, אבל כדי לסיים את העונה בטעם טוב, היהלומים מכוונים למקום השביעי בסוף הליגה, מקום בו הם נמצאים עכשיו. אטפלד יעמוד מחר בפני משימה שעד עכשיו כשל בה, לנצח את הפועל תל אביב. בשלושת המפגשים העונה האדומים השיגו שני ניצחונות ותיקו.

"הגיע הזמן שננצח אותם", אמרו בנתניה. "אולי לא סיימנו בפלייאוף העליון, אבל נהיה הקבוצה הכי ספורטיבית ואולי זו שאחראית על מי שתרד".

אטפלד לא תרגל הרכב, אבל נראה כי ימשיך עם ה-11 שעלו בהרכב במשחק האחרון. יובל שדה יעבור מבחן כשירות, אך על פי הצוות הרפואי הוא יוכל לפתוח. שיר צדק חוזר מהרחקה, אם כי נדמה שאטפלד יעניק את הקרדיט לקיליאן ואן דר קאפ, שבמועדון היו שמחים למכור אותו בקיץ. כמו כן, דני עמוס, זלאטן שחוביץ' ורון אשכנזי סיימו את העונה ומן הסתם לא כשירים להפועל ת"א. בן אז'ובל יחזור בהדרגה לעניינים.

הרכב משוער: רז כרמי; כארם ג'אבר, קיליאן ואן דר קאפ, אלמוג כהן, רותם קלר; יובל שדה (אביב אברהם), עמרי גנדלמן, גבי קניקובסקי, חן עזרא; לאמק בנדה, פרננדו גורי.