ניקיטה רוקאביצה בספק גדול למשחק מול ק"ש

דאגה כמכבי חיפה: החלוץ האוסטרלי התלונן על כאבים בגיד האכילס, וככל הנראה לא יעלה בשבת לסמי עופר. דוניו צפוי לפתוח במקומו, גם חוסה רודריגס בתמונת ההרכב של בכר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.04.21 - 09:52
תחילת כתבה

המאבק נמשך: כשהיא בפיגור נקודה, מכבי חיפה תארח מחר (שבת, 20:30) את עירוני ק"ש ותנסה לשוב למקום הראשון לפחות עד המשחק נגד יריבתה לצמרת, מכבי ת"א, נגד מ.ס. אשדוד ביום שני.

במרכז תשומת הלב עומד מצבו של מלך שערי הליגה, ניקיטה רוקאביצה, שממשיך להדאיג את הצוות המקצועי. החלוץ שכבר שב לאימונים, מתלונן על כאבים בגיד האכילס ואתמול לא התאמן. האוסטרלי בספק גדול למשחק מחר, מדובר בפציעה כרונית שהולכת וחוזרת, אך לאחרונה הוא התלונן לעיתים תכופות ובשל כך לא שותף בניצחון נגד מ.ס. אשדוד.

גודסוואי דוניו שפתח נגד אשדוד והייתה שביעות רצון מיכולתו, ימשיך לקבל קרדיט. מוחמד עוואד צפוי לקבל דקות, אחרי שלא שותף במשחק האחרון. לעומת זאת, חוסה רודריגס משלים אימונים מלאים ונמצא בתמונת ההרכב למשחק מחר.

ייתכן ותינתן מנוחה לנטע לביא או מוחמד אבו פאני לקראת משחק הגביע נגד הפועל עפולה והמשך המאבק. צ'ארון שרי נמצא גם הוא בתמונת ההרכב. ברק בכר ככל הנראה יוותר על אחד הבלמים וההתלבטות היא בין רמי גרשון לעופרי ארד.

"הניצחון על אשדוד היה חשוב ועוצמתי מאוד. לשחק באשדוד ולגרום לה להיראות ככה זה מראה על עוצמה גדולה של השחקנים והחוכמה תהיה להמשיך את זה", אמר ברק בכר. "כל משחק הופך ליותר חשוב. אנחנו בעיצומו של הפלייאוף ואנחנו מבינים את חשיבות המשחק נגד קבוצה שתבוא משוחררת ומשחקת כדורגל עם שחקנים מהירים ומסוכנים נצטרך להיות מאוד מוכנים אליה".

בתוך כך, 9,200 כרטיסים נמכרו למשחק מחר ומתוכם 8,900 ירוקים. מדובר בכמות הגדולה ביותר מאז טרום הקורונה. כאמור מכבי חיפה תערוך בדיקות קורונה מהירות על מנת לאפשר לאוהדים מתחת לגיל 16 להגיע למשחק.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן; ארנסט מאבוקה, בוגדן פלאניץ', עופרי ארד (רמי גרשון), סאן מנחם; נטע לביא, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי (חוסה רודריגס); עומר אצילי, דולב חזיזה וגודסוואי דוניו