עוד מכה לאשדוד: אזולאי ייעדר כ-3 שבועות

הקשר אובחן עם קרע בירך האחורי. באיו ייכלל בסגל נגד מכבי

גיל לוין
גיל לוין  16.04.21 - 10:38
תחילת כתבה

אחרי אחת העונות המוצלחות בתולדותיה, מ.ס. אשדוד ספגה הבוקר (שישי) מכה נוספת לסגל שלה: בנוסף לדין דוד, שסבל משבר באצבע בכף הרגל, וייעדר לפחות שבועיים - גם הקשר שלומי אזולאי בחוץ. אזולאי, שנפצע במשחק הליגה מול מכבי חיפה ביום שני האחרון, אובחן עם קרע בשריר הירך האחורי - וצפוי להיעדר כשלושה שבועות. המשמעות: גם הוא יחמיץ את צמד המשחקים מול מכבי תל אביב, בליגה ובמסגרת רבע גמר גביע המדינה.

מדובר בבעיה לא פשוטה עבור המאמן, רן בן שמעון, שכן במועדון בהחלט סימנו את הגביע כמטרה - וכעת הוא ייאלץ להסתדר ללא אחד מטובי שחקניו. בבשורות החיוביות, פאהד באיו התאושש מהקרע בשריר הירך האחורי, וצפוי להיכלל בסגל כבר ביום ראשון מול התל אביבים. מי שיקבלו קרדיט בעקבות היעדרותם של דוד ואזולאי, יהיו השחקנים הצעירים, בהם סתיו טוריאל ועוז בילו. גם יעקב בריהון נמצא בתמונת ההרכב.

בן שמעון התייחס הבוקר למצב הפרובלמטי שאופף את הקבוצה, בעקבות התבוסה 3:0 למכבי חיפה. "בפעם הראשונה, ראינו דברים שלא רצינו לראות, וזה מערער. אני סומך על הקבוצה הזו, שנדע לבקר את עצמנו נכון ולחזור לדברים שאפיינו אותנו כל העונה. אנחנו יודעים שזה שבוע קריטי מאוד לעונה כולה, אבל נתרכז בכל משימה, לא נוותר על אף מטרה ונשתדל להיות הקבוצה הכי טובה שאנחנו יכולים".

כמו כן, באשדוד מתקיימים מאמצים להכשיר גם את טימותי אוואני - שנפצע גם הוא טרם פגרת הנבחרות - ובמשחק האחרון אף נכלל בסגל. בקבוצה מקווים כי אוואני יוכל לפתוח במרכז ההגנה לצדו של ננאד סבטקוביץ' ביום ראשון, כשבן שמעון שוקל גם אופציה לפתוח במערך של שלושה בלמים עם עומרי בן הרוש. גיל כהן שפצוע בשריר הארבע ראשי ימשיך להעדר בשבועיים הקרובים לכל הפחות.