דאגה בפ"ת: עבדה עלול להיעדר מספר שבועות

חומרת פציעתו תתברר בהמשך. מו"מ עם ינקו על הארכת חוזה

גיל לוין
גיל לוין  18.04.21 - 06:42
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במכבי פתח תקווה. אחרי ה-0:0 אמש (שבת) מול הפועל ב"ש במשחק הקריטי שיכול היה לצמצם את הפער מאשדוד שבמקום השלישי ל-3 נקודות. עם ניצחון אחד בשמונת המשחקים האחרונים, לגיא לוזון יש סיבות רבות לדאגה.

"אחרי שהודחנו מהגביע, המקום השלישי בטבלה נותר המטרה היחידה שלנו. אם אנחנו רוצים להגיע לאירופה אנחנו חייבים להתעורר", אמרו בקבוצה. אם לא די בכך, למאמן סיבה נוספת לדאגה לאחר שהכישרון הצעיר, ליאל עבדה, נפצע בקרסול ועלול להיעדר בתקופה הקרובה. הקשר נפל לא טוב על רגלו במהלך המשחק, סובל מנפיחות ויעבור צילום בהמשך היום כדי לאבחן ולהעריך את חומרת הפציעה. עבדה מצטרף לקפטן הקבוצה, גיא חדידה, אשר פצוע בשריר הירך האחורי.

ובחזרה למשחק, שם נקודת האור העיקרית הגיעה מחוליית ההגנה, כשהבלמים אור בלוריאן ודניאל פלשר והמגנים ינון אליהו וירדן כהן זכו למחמאות על הופעתם. גם אריק ינקו ממשיך להציג יכולת טובה ורשם הצלה נהדרת בדקות הסיום שמנעה הפסד מאכזב. במועדון עושים מאמצים על מנת להשאיר את השוער במועדון והציעו לו חוזה לשתי העונות הבאות. ינקו מצידו מעדיף לבדוק אופציות נוספות באירופה, כאשר במידה ויחתום במלאבס, יבקש סעיף יציאה לחו"ל בחינם.

"אני חושב שהיה משחק די קשה ושוויוני, עשינו את העבודה הכי טוב שאנחנו יכולים. אנחנו לוקחים את הנקודה וממשיכים קדימה", סיכם השוער את המשחק. לוזון ניתח: "הייתה מחצית ראשונה טובה שלנו, הזזנו את הכדור טוב, אבל במעברים לא היינו מספיק חדים בפעולה האחרונה. במחצית השנייה התעייפנו קצת במרכז השדה ולעוכרנו הייתה העובדה שלא היו לנו קשרים על הספסל להחליף ולרענן את מרכז השדה. המחצית הזאת הייתה לא מספיק טובה ועדיין חשוב לדעת לא להפסיד".