"היום אצילי הכי טוב בארץ": ברקוביץ' מסכם את ה-0:4

ההחלטה השנויה במחלוקת של יעקב שחר להביא את הקשר, שלישיית ההתקפה של מכבי חיפה והמחמאות גם לברק בכר. צפו בכוכב העבר מנתח את הופעת הירוקים ב"שער השבת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.21 - 10:40
תחילת כתבה

מכבי חיפה הראתה עד כמה היא ראויה לזכות באליפות העונה, אחרי שאתמול (שבת) הביסה 0:4 את הפועל קריית שמונה. אחד השחקנים שיצרו את השינוי אצל הירוקים הוא עומר אצילי, שגם אתמול כבש. מי שמכיר היטב את המועדון מהכרמל הוא אייל ברקוביץ', שהחמיא ב"שער השבת" לקשר ובכלל לירוקים.

"אם תלכו שנים אחורה, מכל האליפויות של מכבי חיפה, תמיד היו שם טריו של שחקנים: ברוך ממן, זאהי ארמלי, משה סלקטר. השלישייה של היום זה צ'ארון שרי, עומר אצילי ודולב חזיזה - וואו! שינויי המקום של השלישייה הזו, התנועה בלי הכדור, הטכניקה... חזיזה נהדר, אצילי נהדר", הוא אמר.

לאחר מכן קשר העבר החמיא לנשיא המועדון: "אני רוצה להגיד מילה טובה ליענקל'ה שחר, לפני שלושה חודשים הייתה השאלה - האם להביא את אצילי למכבי חיפה, כן או לא? חלק מהתקשורת עושה עליהום: 'לא, הוא צריך להיענש על מה שעשה, לא מגיע לו פרס'. אז אני רוצה להגיד שיענקל'ה לקח החלטה והחלטה לא קלה, נגד דעתם של ארגוני הנשים ונגד הרבה אוהדים כמו אלה ששמו לאצילי רימון בבית. ההחלטה הזו לטעמי יכולה להביא למכבי חיפה אליפות לאחר 10 שנים, כי בכושר שלו היום נחשב לשחקן מפתח".

"אני רואה את הביטחון של אצילי ואת כושר המשחק שלו. היה לו קשה להיכנס לעניינים, הוא עבר טראומה. היום הוא השחקן הטוב בישראל ומגיע ליענקל'ה על זה באמת ציון דרך", הוסיף כוכב העבר של מכבי חיפה.

בהמשך עבר ברקו לדבר על ברק בכר: "כל המערכת שם עובדת נכון, וברק בכר מנהל את זה בצורה הכי טובה בעולם. הוא עוד לא לקח אליפות העונה, יש עוד דרך ארוכה. היום ולפני שבוע באשדוד זה השבוע הראשון שחיפה מתפוצצת, וזו חיפה שרציתי לראות".

על הפציעה של בוגדן פלאניץ' ובעיית ההגנה של הירוקים, הוא הוסיף: "פלאניץ' נפצע היום וזו יכולה להיות פציעה לא טובה. אל תשכחו, לפני שמכתירים אותם לאליפות הם צריכים לנסוע לבלומפילד, והדרך עוד ארוכה. ב-10 הדקות הראשונות ק"ש הגיעה לשני מצבים של 100% גול. בעיות בהגנה של מכבי חיפה, במשחק אחר זה יכול להיגמר אחרת".