הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש מגעים עם 2-3 גורמים לרכישת הפועל תל אביב"

גורם בקבוצה חשף: במקביל למו"מ עם שצברג, מתנהל מאחורי הקלעים מאמץ לגייס שותף, שירכוש מעל 50% ממניות הקבוצה. אלטמן יעבור בדיקת MRI, הערכה: יחמיץ את בית"ר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.04.21 - 07:48
תחילת כתבה

שמחה מאופקת בהפועל תל אביב בבוקר שאחרי הניצחון החשוב אמש (שבת), 0:1 על מכבי נתניה. אמנם שחקני הקבוצה חגגו דקות ארוכות עם הקהל שהגיע לאצטדיון ואת שאגות השמחה של אנשי המועדון לא היה ניתן לפספס, אך בקבוצה, בכל זאת, לא יוצאים בהצהרות ואומרים כי "עדיין אי אפשר לנשום לרווחה. עשינו ניצחון גדול, אך עוד לא הבטחנו סופית את ההישארות בליגה".

במקביל לניסיונות ההישרדות בליגת העל, בפועל ת"א עוסקים בימים אלה גם בעתיד המועדון ברמה הניהולית. בתוך כך, במועדון העלו ספקות אם אכן תצא לפועל עסקת מכירת חלקו של זאב גרינברג לאיש העסקים שי שצברג. גורמים בהפועל הודו שאמנם היה סיכום כללי על מתווה המכירה מבחינת מספרים וכי מאיר ובועז תושב הסכימו להיות ערבים לו, אך שצברג מתמהמה עם החתימה על טיוטת החוזה. "בעבר כבר היו לנו מגעים מתקדמים יותר עם גורמים שונים שבסופו של דבר לא הבשילו", אמר גורם במועדון, אך בכל מקרה מחכים להתפתחויות בגזרה הזו.

מעבר לכך, גורם בכיר בקבוצה חשף בפני ערוץ הספורט כי מתקיים משא ומתן מול 2-3 גורמים שונים על העברת השליטה במועדון, כלומר על רכישה של מעל 50 אחוזים ממניות הקבוצה. המשמעות היא שבמועדון ממשיכים לפעול כל הזמן מאחורי הקלעים באשר לשותפים חדשים/רוכש במקביל לשיחות מול שצברג.

בהקשר זה, חשוב לזכור כי האדומים גם טרם קיבלו את פסק הדין של הקאס, בית הדין הגבוה לספורט, בעניין תביעות חו"ל (התביעות מול אופ"א ופיפ"א שהצטברו במהלך השנים לפני הפירוק). בהנהלה מעריכים כי שותף/רוכש שירצה להיכנס לתמונה יחכה עד לפסק הדין כדי לדעת בוודאות מה סכום החובות (לפני פסק הדין ולפי המכתב האחרון של פיפ"א להתאחדות מדובר בכ-18 מיליון שקלים). בינואר האחרון נערך הדיון בקאס, כשעו"ד יוסי גייר ייצג את המועדון, וכרגע מחכים כאמור לפסק הדין, שעשוי להתקבל רק בעוד כחודש חודשיים. 

 בחזרה לניצחון בנתניה. השחקנים שפכו מים על כובש השער בן ביטון בחדר ההלבשה, ואין ספק שאחרי התחושות הקשות שהיו לאחר ההפסד להפועל חיפה, הניצחון החשוב על הנתנייתים (השלישי ברציפות מול אותה יריבה, בתוך כחודשיים) העלה שוב את המוראל לקראת הישורת האחרונה בהחלט. "הפקנו את הלקחים מהמשחק מול הפועל חיפה והגענו הפעם יותר דרוכים ומחויבים" אמרו בהפועל.

לצד התחושות הטובות, ישנה גם דאגה לעומרי אלטמן, שסובב את הקרסול והתקשה לדרוך על רגלו. ביום שלישי יעבור אלטמן בדיקת MRI, על מנת לאבחן את חומרת הפציעה, כשלפי ההערכה הראשונית הקפטן יעדר בין שבוע לעשרה ימים. המשמעות היא שאלטמן יחמיץ את משחק הגביע מול הפועל כפר שלם באמצע השבוע וככל הנראה גם את בית"ר ירושלים בשבת.