הכעס מהשיפוט ובעיית הבלמים: אכזבה בק"ש

למרות הנבדל, במועדון הודו: "חיפה עולה עלינו בכל פרמטר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.04.21 - 11:23
תחילת כתבה

קריית שמונה רשמה את ההפסד הגדול ביותר שלה העונה - 4:0 למכבי חיפה אמש (שבת). למרות האכזבה מהתבוסה, במועדון הודו: "מכבי חיפה עולה עלינו בכל פרמטר ובכל עמדה במגרש, אי אפשר להתעלם מזה. צריך לשכוח את המשחק ולהתחיל להתכונן למשחק הבא. יש לנו מטרה והיא הכרטיס לאירופה".

למרות פערי הרמות הברורים, הצפוניים טענו שקופחו בשער הראשון שספגו. "היה נבדל, שער בדקה כזאת יכול לפרק קבוצה וזה מה שקרה. הטעויות נגדנו השנה נמשכות", אמרו.

בהיעדרו של אורי דהן, קובי רפואה עיבה את מרכז ההגנה, אך זה לא עזר מול הכושר המצוין של היריבה. גם במשחק הקודם בין הקבוצות ק"ש ספגה רביעייה וגם אז נאלצה להסתדר ללא בלם, אז זה היה עידן נחמיאס. מה שמוכיח עד כמה דהן ונחמיאס חשובים לקבוצה.

סאקו טורה שעבר סדרת חינוך היה המצטיין בשורות ק"ש עם מספר פעולות טובות. הוא התעייף לקראת הסיום, אך יהיה כשיר להמשך הפלייאוף. מלבד טורה, גם לוסיו ויוג'ין אנסה הגיעו למספר הזדמנויות, אבל לא הצליחו להכניע את ג'וש כהן.

ומה הלאה? אנסה יעדר מהמשחק הקרוב נגד מכבי ת"א בשל צבירת כרטיסים צהובים. לעומת זאת, אורי דהן ישוב להרכב של ק"ש, שרחוקה שתי נקודות מהמקום הרביעי, הצפוי בסיום העונה להוביל למקום באירופה.