סכנין מרוצה: "יהיה ביקוש לחלאיילה בקיץ"

החלוץ כבש צמד מול כפ"ס. יכניס כסף לקופת המועדון בפגרה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.04.21 - 14:17
תחילת כתבה

בני סכנין השיגה אמש (שבת) את ניצחונה הגדול ביותר העונה, 0:3 על הפועל כפר סבא באצטדיון דוחא. בכך פתחה הקבוצה של שרון מימר פער של שמונה נקודות מהקו האדום, כאשר לבני יהודה משחק חסר. מוחמד אבו יונס, יו"ר המועדון, הסתובב עם חיוך רחב באזור חדר ההלבשה וחיבק את הצוות המקצועי והשחקנים. "עשינו צעד ענק לעבר ההישארות", אמרו במועדון.

גיבור הניצחון היה אוסמה חלאיילה. החלוץ כבש צמד והעלה את מאזנו העונה עומד לשישה כיבושים (לצד שני בישולים). חלאיילה פתח את העונה עם ציפיות שיא והתעניינות מצד מכבי חיפה, אך הלחץ השפיע עליו והוא לא הצליח לשחזר את היכולת מהליגה הלאומית. לאורך כל העונה קיבל ביטחון מההנהלה ומהצוות המקצועי ובמשחקים האחרונים בסכנין קוטפים את הפירות.

כזכור, בבני סכנין סירבו לכל ההצעות בקיץ שהוגשו עבור אוסמה חלאיילה, והציבו לו תג מחיר של מיליון וחצי יורו. כעת, במועדון אופטימיים לקראת חלון ההעברות הקרוב: "לאוסמה יהיה ביקוש גם בקיץ הקרוב, הוא הוכיח שהוא יודע לכבוש גם בליגת העל".

בשל צום הרמדאן, מעט אוהדים הגיעו אמש לאצטדיון דוחא. ארגון האולטראס דאג לארוחה עבור האוהדים שכן הגיעו, והקדיש אותה לזכרו של סובחי עותמאן, אוהד הקבוצה שהלך לעולמו לפני כשנה.