מזרחי: זה משחק שכל הליגה מחכה לתוצאה שלו

מאמן בית"ר לפני בני יהודה. פדידה צפוי לערוך בכורה בהרכב

תומר לוי
תומר לוי  18.04.21 - 15:15
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים כבר מזמן איבדה עניין בליגה, אבל מחר (שני), תהיה לה הזדמנות להשפיע על המאבק נגד הירידה. הצהובים-שחורים יארחו את בני יהודה שבמקום ה-13 כאשר ניצחון יבטיח להם כמעט באופן סופי את ההישארות בליגה. עם זאת, במועדון מודים: "נסתפק גם בתיקו, העיקר שהעונה הזו תסתיים".

"דיברתי עם השחקנים על הכל, על הקהל, מחויבות למועדון, מחויבות לקריירה שלהם, שזה לא פחות חשוב, אבל קודם כל מחויבות למועדון. זה מועדון יותר מדי גדול כדי להסתבך בקרבות תחתית אמיתיים, ואנחנו נעשה את הכל כדי לא להיקלע לסיטואציה הזאת", אמר יוסי מזרחי.

"זה משחק משמעותי מאוד, משחק שכל הליגה מחכה לתוצאה שלו. אני מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר. מהמשחק הזה יהיה קשה מאוד לחזור. אני בטוח שבני יהודה, שהיא קבוצה מצוינת שהמיקום לא משקף את איכות השחקנים והמאמן שלהם, הם יודעים מה הם צריכים לעשות, הם יבואו לנצח ואנחנו חייבים להיות נחושים ואגרסיביים וראשונים לכל כדור. אם נעשה את זה, יהיה בסדר", הוסיף מזרחי.

ומה בנוגע ל-11? רועי פדידה אמור לערוך הופעת בכורה בהרכב ולפתוח בהתקפה לצד עידן ורד וירדן שועה, בעוד שאוראל דגני חוזר אחרי כמעט שלושה חודשים.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אוראל דגני, אופיר קריאף, אורן ביטון; אביאל זרגרי, עלי מוחמד, מרקו ינקוביץ'; עידן ורד, רועי פדידה, ירדן שועה.