טל בן חיים ולידור כהן על הכוונת של הפועל באר שבע

לאור העונה המאכזבת, הקבוצה מבירת הנגב מודעת לשינוי לו היא זקוקה: לצד דור מיכה, גם שחקני התל אביביות מועמדים להצטרף. לא פחות מתשעה שחקנים על סף שחרור

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.04.21 - 11:58
תחילת כתבה

למרות ההצלחה בליגה האירופית, בהפועל באר שבע יודעים היטב שמדובר בעונה מאכזבת: האדומים מבירת הנגב אמנם השתחלו לפלייאוף העליון, אבל במהלכו היא עדיין ללא ניצחון - ובסך הכל, יש לה רק ניצחון אחד בעידן רוני לוי. אי לכך, בקבוצה מודעים שיזדקקו לשידוד מערכות מאסיבי בקיץ - על מנת לחזור ולהיאבק על תארים, המטרה המוצהרת של הבעלים אלונה ברקת לקראת עונת 2021/22.

המאמן רוני לוי יקבל אור ירוק להחליף שלושה זרים כשברור שמרסלו מלי, ג'ונתן אגודלו ופארליי רוזה יעזבו. גם בגזרת הישראלים צפויים שינויים: שון גולדברג, דודי טויטו, עמית ביטון, גל לוי, איתן רצון ואנתוני וארן יעזבו. סינטיהאו סולליך יישאר אם יסכים להצעה הכספית שהוגשה לו. רמזי ספורי, שרוני לוי מאוד מעריך, ישוב מתקופת ההשאלה במדי מ.ס. אשדוד.

ומי יצטרפו? מלבד דור מיכה, שלוי כבר הביע בו עניין, שמותיהם של לידור כהן וטל בן חיים שמסיימים חוזים בהפועל ת"א ומכבי ת"א (בהתאמה) הועלו כאופציות להצטרף.  "שחקנים עם יכולת אישית כמוהם שמכירים את הליגה וטובים לחדר ההלבשה יכולים לבוא בחשבון" אמרו בב"ש.

אחרי התיקו מול מכבי פ"ת שהרחיק את ב"ש מהמקום הרביעי, חזרו אתמול (שני) שחקני ב"ש להתאמן. רוני לוי לא היה שבע רצון מהמשחק ויודע שיכולת שכזו, מול מכבי חיפה, תעלה ביוקר.