"חוסר מזל": הסיבות של כץ לתבוסה לחדרה

בעלי הפועל חיפה לא מודאג. כעס במועדון על בן בסט: "טעה"

גיל לוין
גיל לוין  19.04.21 - 09:17

תגיות: הפועל חיפה

תחילת כתבה

חוסר מזל, סגל חסר ואולי גם בעיית מחויבות, בהפועל חיפה מתקשים לשים את האצבע על הסיבה לעונת הבלהות שלהם שעדיין רחוקה מלהסתיים. אמש (ראשון) הקבוצה של אלישע לוי קיוותה לעשות צעד חשוב בדרך לחוף מבטחים, אך במקום זאת התקרבה אל התחתית וספגה תבוסה כואבת וקשה, 3:0 להפועל חדרה בסמי עופר.

האדומים מהכרמל אמנם הגיעו חבולים להתמודדות עם רשימת חוסרים ארוכה שכוללת את רוסלן ברסקי, עידו שחר, מיקי סירושטיין, גיא משפתי, נס זמיר וקייס גאנם ואם לא די בכך גם בן והבה שיועד לפתוח במרכז ההגנה נטש את האצטדיון דקות לפני המשחק כשהוא חולה, סובל מסחרחורות ומקיא ואף שקל פינוי לבית החולים.

לאור כך, במועדון ביקרו את חוסר האחריות של עדן בן בסט שעלה כמחליף ולאחר 4 דקות על כר הדשא ספג את הכרטיס האדום הישיר הראשון בקריירה שלו, לאחר דריכה מכוערת על רגלו של מוחמד אוסמן. "עדן לרוב שחקן אחראי, הפעם הוא טעה. אין לנו את הפריבילגיה לטעויות כאלה", אמרו בכעס בצוות המקצועי. "השחקנים לא היו מחויבים מספיק ואם לא נתעורר אנחנו נרד ליגה", הוסיפו.

למרות העובדה שהקבוצה מחזיקה במאזן מדאיג של ניצחון אחד בלבד בשמונת המשחקים האחרונים, יואב כץ לא נשמע מודאג: "זה משחק שציפינו לנצח בו, אבל היה לנו הרבה חוסר מזל עם הפציעה של והבה, הפאול שספגנו בו שער ועם עדן בן בסט שהורחק". למרות התוצאה, ביקש הבעלים לחזק את מעמדו של לוי לקראת העונה הבאה: "אלישע לוי מאמן מצוין והיה לנו חוסר מזל כמו שתמיד קורה בכדורגל. זה לא משפיע על מה שאני חושב עליו והוא ימשיך איתנו לעונה הבאה".