"המשחק היה גמור, לא ראינו תסריט כזה"

אבוקסיס סיכם את התיקו של בני יהודה מול בית"ר. מזרחי: "לא הגיעה לנו נקודה"

תומר לוי
תומר לוי  19.04.21 - 22:42
תחילת כתבה

שער שסוגר את הסיפור? בני יהודה הייתה כל כך קרובה הערב (שני) לנצח את בית"ר ירושלים באצטדיון טדי ולסבך אותה ואת כל מי שקרובה לקו האדום, אבל אורי מגבו קבע 2:2 עמוק בתוספת הזמן וקירב את הכתומים לליגה הלאומית. כעת הפער בין הקבוצה מהמקום ה-13 לקו האדום עומד על 6 נקודות. גם החבורה מהבירה, שרשמה עוד ערב יחסית מאכזב בבית (למרות חילוץ התיקו הדרמטי בסיום), עדיין נמצאת בסכנה בעצמה.

יוסי אבוקסיס ניסה להסביר את מה שקרה: "איך אפשר להרגיש אחרי משחק כזה? משחק שהיה בידיים שלנו, לא יודע. משחק של 0:3 ו-0:5 נגמר ככה. אתה חשוף ליכולת אישית של בית"ר, כולם עולים למעלה בנייח, תסריט שלא ראינו אותו קורה. זה לא שהם ישבו עלינו, זה פשוט מכלום. לא הייתה הפקרות או משהו. מצב אחד והשני מנייח... זה חלק מהמשחק. המשחק היה גמור, אבל זה קורה בכדורגל".

כשנשאל אם התיקו הזה חורץ את גורל הקבוצה, ענה: "הוריד אותנו יותר, כן. משחק כזה שאתה מוביל בו 0:2 וצריך לצמצם את הפער ולקבל תנופה אחרי כל ההשקעה של השחקנים, ובסוף יורדים עם נקודה אחת במקום 3 שהגיעו לנו. ההמשך? ננסה לעשות את הטוב ביותר. זה קשה, אבל בשביל זה אנחנו נמצאים כאן".

יוסי מזרחי נשאל אם הוא זוכר בקריירה שלו משחק כזה משוגע: "אימנתי בחצי גמר הגביע, מכבי פ"ת מול מכבי חיפה. אותו סיפור בדיוק, ניצחנו בהארכה 2:3. הייתה פה אלילת המזל, לא הגיעה לנו הנקודה הזאת. אבל לפעמים צריך שהמזל יהיה איתך. היינו יכולים להתפרק בחצי השני, המתפרצות תפסו אותנו לא מוכנים. לנשום לרווחה? לא, עד שזה לא נגמר זה לא נגמר. אנחנו גמרנו את המשחקים מול כפר סבא, אבל חייבים לשחק הרבה יותר טוב".