גם במקרה של ירידה: אבוקסיס צפוי להישאר

הלם בבני יהודה אחרי ה-2:2: "אחרי זה, קשה להגיד שלא ירדנו"

תומר לוי
תומר לוי  20.04.21 - 09:27
תחילת כתבה

הלם מוחלט בבני יהודה אחרי ה-2:2 מול בית"ר ירושלים, שבו הקבוצה של יוסי אבוקסיס שמטה יתרון כפול אחרי שהובילה 0:2 עד הדקה ה-90. בסיום, השחקנים נותרו שרועים דקות ארוכות בכר הדשא, וחלקם אף ירדו בדמעות מהמגרש. בחדר ההלבשה שרר שקט מוחלט, ובהשוואה לאיך שהוא נראה במחצית, אפשר היה לחשוב שמדובר בשני משחקים שונים.

במסיבת העיתונאים בתום המשחק, יוסי אבוקסיס התייחס לעתידו ולפחות כרגע נראה שהוא יישאר גם אם הקבוצה תרד לליגה לאומית, וינסה להחזיר אותה לליגה הבכירה. לעומתו, מרבית הזרים יעזבו. מלבד איבוד הנקודות, סיבה נוספת לדאגה היא מוחמד גאדיר. החלוץ שבישל את ה-0:2 לעמית זנטי, סובב את הקרסול ויצא במחצית השנייה, אך יעשה מאמץ לשחק נגד חדרה.

"יהיה קשה להרים מנטלית את השחקנים ממה שקרה היום", אמרו שחקן בקבוצה. "להגיד שנילחם עד הסוף ויש עוד סיכוי זה אומנם נכון, אבל השחקנים גמורים. אחרי שאתה לא מנצח במשחק כזה, קשה להגיד שלא ירדנו ליגה".

שחקן אחר אמר: "אי אפשר להסביר את מה שקרה שם בארבע הדקות האחרונות. זה פשוט הלם מטורף. אם היינו מנצחים אני מאמין שהיינו נשארים בליגה, אבל ארבע דקות האלה הן אולי סימפטום של עונה שלמה. עצוב ששחקנים לא הצליחו לגרור את עצמם מהחדר הלבשה, כולם מרוסקים".