רוקאביצה השלים אימון, יחזור מול עפולה?

חלוץ מכבי חיפה מתאושש. וגם: מנחם זוכה להתעניינות מחו"ל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.21 - 16:50
תחילת כתבה

בשורה טובה למכבי חיפה לקראת משחק רבע גמר גביע המדינה מול הפועל עפולה ביום חמישי הקרוב. ניקיטה רוקאביצה, שנעדר מהמפגש עם הפועל קרית שמונה בשבת בשל פציעה, השלים היום (שלישי) אימון מלא והוא עשוי להיות בסגל של ברק בכר.

בתוך כך, ברק בכר יבצע מספר שינויים בהרכב שפתח בניצחון המשכנע על קריית שמונה,  ובין היתר יבצע חילוף כפוי במרכז ההגנה, כשרמי גרשון יפתח על חשבון של בוגדן פלאניץ' הפצוע. גם בחוד צפוי שינוי, ומוחמד עוואד יקבל הזדמנות שנייה בהרכב בלבד מאז שב מפולין, זאת לאחר שנכנס כמחליף במשחק האחרון וכבש את שער הבכורה העונה. מלבד רוקאביצה, בכר יצטרך לקבל החלטה אם לכלול בסגל את חוסה רודריגס וגודסוואי דוניו המחלימים מפציעות.

במכבי חיפה מתרכזים בשלב הזה בעיקר במאבקי האליפות ובמסע בגביע המדינה, אך במקביל, במועדון כבר חושבים על העונה הבאה. בהנהלה כבר החלו בשיחות עם המגן השמאלי, סאן מנחם שרושם עונה נהדרת ובליגה כבש ארבעה שערים והוסיף שלושה בישולים.

בקיץ הגיע טאלב טוואטחה בכדי ליצור תחרות על העמדה, אך מנחם שדרג את עצמו ותפס גם את עמדת המגן השמאלי בנבחרת ישראל. הוא משמש כקפטן השני בקבוצה לאחר נטע לביא והביע רצון להישאר במועדון. יש לציין שלמכבי חיפה יש אופציה על מנחם לעונה הבאה ובכוונתה לממש אותה, אך הרצון הוא להחתימו על חוזה ארוך יותר.

לצד זאת, יכולותיו לא נעלמו מעיניהן של קבוצות באירופה וסוכנו, ג'קי דהן, אמור היה להמריא למספר פגישות עם קבוצות, אך בשל האבל על מות אחותו החליט לדחות את הנסיעות. בסביבתו של המגן, שזוכה להערכה במכבי חיפה, הבהירו כי כרגע הוא מרוכז אך ורק בהצלחת הקבוצה ולא עוסק בעתידו עד תום העונה.