כפ"ס הודיעה: בן רייכרט מושעה מפעילות

סיים את דרכו במועדון? הקשר התנצל בוועדת המשמעת

גיל לוין
גיל לוין  21.04.21 - 12:11
תחילת כתבה

סוף דרכו של בן רייכרט בהפועל כפר סבא? אחרי העימות אתמול (שלישי) עם נציג הבעלים והמאמן הזמני, עידן שום, קשר הקבוצה עמד הבוקר לוועדת המשמעת, בנוכחות נציג ארגון השחקנים. רייכרט התנצל על מעשיו, והושעה מכל פעילות במועדון עד קבלת החלטה חדשה, "שתתקבל בימים הקרובים", כך ע"פ הודעת כפר סבא.

לפני הוועדה, האווירה היתה מתוחה מאוד, כשיש חשש שהיא תגלוש לפסים אישיים וייתכן גם אלימים ונכון לרגע זה, לא נראה שהצדדים מעוניינים להתפייס. בכל מקרה, השחקן יגיע בליווי של נציג ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף.

כמו כן, בוועדת המשמעת עלה נושא נוסף, כשרייכרט פנה לארגון השחקנים בטענה כי המועדון הירוק חייב לו כ-30 אלף שקלים. חלק גדול מהסכום לטענת השחקן הינו מענק הישארות בליגה מהעונה החולפת, כשבחוזה השחקן רשום כי המענק ישולם מתקציב עונת 2019/20. שאר הסכום הינו מתוך נקודות אשר בחוזה הנוכחי של השחקן שהמועדון לא שילם לטענתו.

גורם במועדון אמר: "רק השבוע בן רייכרט אמר שעל אף העימות, הפועל כפר סבא הוא אחד המועדונים המסודרים שהוא היה בו, ששילמו לו את כל שכרו, מה שלא היה מובן מאליו במקומות אחרים. קבוצות אחרות חייבות לו מאות אלפי שקלים ובסך הכל היה לו פה טוב. הניסיון של השחקן להסיט את המעשה החמור שעשה הצידה לא יעזור לו".

תגובתה של הפועל כפ"ס: "לא נתנהל עם שחקן דרך אמצעי התקשורת".