מזעזע: הודעות נאצה נשלחו לאשתו של חוגג

בתגובה לתמונה שלה עם הילדים נכתב: "שלא יראו אור יום"

תומר לוי
תומר לוי  21.04.21 - 20:37
תחילת כתבה

המחאה של חלק מאוהדי בית"ר ירושלים נגד הבעלים משה חוגג חצתה הערב (רביעי) קו אדום. אשתו של הבעלים, ענבל חוגג, פרסמה בחשבון הפרטי שלה ברשת החברתית תמונה עם ילדיה. באחת התגובות נכתב: "אמן לא יראו יותר אור יום הכלבים שלך". גורם בבית"ר הגיב: "זו בושה וחרפה. אין יותר נמוך מזה".

בעניין אחר, בית"ר ירושלים תצטרך להסתדר ללא השוער שלה: איתמר ניצן עדיין סובל מחבלה בחזה, לא התאמן היום, ויישאר מחוץ לסגל הקבוצה לקראת המשחק מול הפועל תל אביב בבלומפילד. מי שיעמוד בין הקורות הוא נתנאל דלויה הצעיר, שהחליף את ניצן במשחק הליגה האחרון מול בני יהודה.

מיכאל אוחנה לא התאמן ועבר טיפולים, אך יהיה כשיר. ירדן שועה ואביאל זרגרי יחמיצו את המשחק בשל צבירת כרטיסים צהובים. בשני המפגשים הקודמים בין הקבוצות, בית"ר עדיין לא ניצחה - המשחק הראשון בבלומפילד הסתיים בתיקו 1:1, במפגש השני בטדי הפועל יצאה עם ידה על העליונה עם 0:1 קטן.

מי שעוד לא יהיו בבלומפילד, יהיו האוהדים מארגון "לה פמיליה": הארגון הודיע כי לא יגיע למשחק, בעקבות התביעה שהגיש הבעלים משה חוגג נגדם. "ההנהלה עשתה צעד שממנו אין דרך חזרה", נכתב בהודעה, "אנו מבקשים מהחברים שלא לקנות כרטיסים".